کد مطلب:  25864 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گزینه کی‌روش برای حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟

گزینه کی‌روش برای حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟

بیرانوند، حقیقی یا لک؟ گزینه کی‌روش کدام است؟به گزارش آسمونی، دوباره نزدیک به جام‌جهانی شدیم و کی‌روش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گزینه کی‌روش برای حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟
گزینه کی‌روش برای حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟

بیرانوند، حقیقی یا لک؟ گزینه کی‌روش کدام است؟

به گزارش آسمونی، دوباره نزدیک به جام‌جهانی شدیم و کی‌روش از علیرضا حقیقی برای حضور در تیم ملی دعوت کرد. حقیقی پس از ماه‌ها مصدومیت به زمین فوتبال برگشت تا رقیب جدی برای علیرضا بیرانوند باشد. حالا حامد لک در کنار این دو دروازه‌بان، امیدهای کی‌روش برای گل نخوردن در بازی‌های پیش‌رو هستند. تیم ملی 650 روز است که گلی نمی‌خورد و کی‌روش امیدوار است با حضور این سه دروازه‌بان آماده این عدد را افزایش هم بدهد. ولی کی‌روش کدام دروازه‌بان را برای دو دیدار پیش‌رو به دروازه می‌فرستد؟ حقیقی که در هفته منتهی به دعوت شدنش به تیم ملی، اولین کلین‌شیت فصلش را ثبت کرد یا بیرانوندی که نمودار خطی روند خوبش را حفظ کرده؟

علیرضا حقیقی در این هفته هشتیمن بازی‌اش در لیگ سوئد را هم تجربه کرد. حقیقی در این مدت 9 گل دریافت کرده بود. ولی در بازی آخر بالاخره گل نخورد. حقیقی برای ثبت اولین کلین‌شیت فصل، هفت مسابقه منتظر مانده بود تا بالاخره در این هفته گلی نخورد. 

شرایط علیرضا بیرانوند با حقیقی متفاوت است. حقیقی در لیگ سوئد این آمار را ثبت کرده. ولی بیرانوند در لیگ ایران همچنان آقایی می‌کند. او در همان هفته نخست، اولین کلین‌شیت فصل را ثبت کرد. در چهار هفته‌ای که در لیگ برتر بازی کرده، فقط دو گل دریافت کرد. ضمن این که در نیمی از بازی‌ها هم کلین‌شیت کرده است. حقیقی به طور میانگین در هر مسابقه دو برابر بیرانوند گل دریافت کرده. 

بعید به نظر می‌رسد که کی‌روش راضی شود بیرانوند و حقیقی را روی نیمکت بنشاند و لک را زمین بفرستد. لک در این فصل هنوز کلین‌شیت نکرده. در پنج مسابقه، شش گل دریافت کرده است. آماری که نشان می‌دهد همچنان برای دروازه تیم‌ملی رقابت بین بیرانوند و حقیقی است. هر چند که کی‌روش در این سال‌ها دفعات زیادی تصمیمات غیرمنتظره گرفت و نشان داد که متد مد نظر خودش را دارد. 

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره گزینه کی‌روش برای حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «گزینه کی‌روش برای حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید