کد مطلب: 55213 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیس مجلس : سؤال از روحانی در مجلس پیگیری می‌شود

رئیس مجلس : سؤال از روحانی در مجلس پیگیری می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت‌رئیسه مجلس به آیین‌نامه داخلی مجلس عمل می‌کند و بر این اساس سؤال از رئیس‌جمهور نیز پیگیری خواهد شد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 29 مرداد 99) پارلمان در تذکری شفاهی نسبت به عملکرد هیئت‌رئیسه مجلس درباره طرح سؤال نمایندگان از رئیس‌جمهور انتقاد کرد و گفت: سؤال ما این است که؛ چرا هیئت‌رئیسه مجلس به آیین‌نامه‌های داخلی مجلس عمل نمی‌کند و با وجود اینکه چند ماه از درخواست نمایندگان برای طرح سؤال از رئیس‌جمهور گذشته، اما آن را اعلام وصول نمی‌کند؟

وی افزود: حق نمایندگان مجلس است که از رئیس‌جمهور سؤال کنند و قانون این اجازه را به آنان داده است و با وجود اینکه مجلس دهم با دولت هماهنگ بود، طرح سؤال از رئیس‌جمهور در دستورکار قرار گرفت.

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: نزدیک به 200 تن از نمایندگان مجلس طرح سؤال از آقای روحانی درباره مسائل اقتصادی را امضا و به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه کرده‌اند.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی پارلمان را به‌عهده داشت، در پاسخ به سؤال نماینده مردم رشت، گفت: هیئت‌رئیسه مجلس به آیین‌نامه داخلی مجلس عمل می‌کند و بر این اساس سؤال از رئیس‌جمهور نیز پیگیری خواهد شد.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «رئیس مجلس : سؤال از روحانی در مجلس پیگیری می‌شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?