کد مطلب:  19170 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کی‌روش: تصمیم AFC‌ تعجب‌آور است/ به همه حریفان احترام می‌گذاریم

کی‌روش: تصمیم AFC‌ تعجب‌آور است/ به همه حریفان احترام می‌گذاریم

به گزارش آسمونی، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر سوریه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر سوریه گفت: مطلبی که باید بگویم این است که با توجه به لغو شدن تمرین تیم ملی ایران در زمین برگزاری مسابقه، نمی‌توانیم درباره بازی چیز خاصی بگوییم. زمان نشست خبری هم مناسب نبود ولی اگر در آن حاضر نمی‌شدیم با جریمه روبه‌رو می‌شدیم.

57384932
57384932

او ادامه داد: 30 سال تجربه من می‌گفت که برگزاری بازی در اینجا مناسب نیست ولی مسئولان AFC تصمیم گرفتند که بازی سوریه و سنگاپور را هم در همین ورزشگاه برگزار کنند که تعجب آور است.

وی افزود: نمی‌خواهم بیشتر از این درباره مکان بازی صحبت کنم چون جریمه می‌شویم. به نظرم ناظر ژاپنی بازی می‌تواند بهتر در این باره صحبت کند.

سرمربی تیم ملی ایران در واکنش به سوال خبرنگاری که گفت آیا شرایط زمین به سود سوری‌هاست؟ بیان کرد: درباره تصمیمات قبلی نمی‌توان تغییر ایجاد کرد. از شما می‌خواهم در این باره از من سوال نپرسید. فعالیت من در ایران تا بعد از جام جهانی ادامه دارد ولی نمی‌توانیم در تصمیم‌های گذشته تغییری ایجاد کنیم. از بعد فوتبالی این شرایط به سود هیچ کس نیست.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: با این وضعیت نه ایران، نه سوریه و نه AFC بلکه فوتبال دچار لطمه می‌شود. در این شرایط قطعا با مسائلی مثل مصدومیت روبه‌رو می‌شوید اما تلاش داریم با تمرکز وارد بازی شویم و به نتیجه مدنظر دست پیدا کنیم.

او در پاسخ به سوالی درباره شیوه گلزنی تیم ملی ایران اظهار کرد: همیشه سعی می‌کنیم در حمله و دفاع پیشرفت کنیم. طبیعتا اگر در دور برگشت بتوانیم هر بازی یک گل بزنیم و گلی نخوریم راضی خواهیم بود. بر خلاف چیزی که در زمان قرعه‌کشی‌ها گفته می‌شود که برخی تیم‌ها آسانتر از دیگر تیم‌ها هستند، نتایج اخیر چیز دیگری را نشان می‌دهد و می‌بینیم تساوی و نتایج یک بر صفر زیادی به دست آمده است.

کی‌روش در واکنش به خبرنگاری که مدعی شد ایران شانس اصلی صعود به مرحله بعد است گفت: تک تک بازی‌ها فشار خودش را دارد. ما به هر بازی به عنوان مسئولیت نگاه می‌کنیم و به همه حریفان احترام می‌گذاریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره کی‌روش: تصمیم AFC‌ تعجب‌آور است/ به همه حریفان احترام می‌گذاریم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کی‌روش: تصمیم AFC‌ تعجب‌آور است/ به همه حریفان احترام می‌گذاریم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید