کد مطلب:  20179 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کی روش: اکنون زمان حمایت است/ نمی‌توانیم دومین صعود پیاپی‌مان را با خطر روبه رو کنیم

کی روش: اکنون زمان حمایت است/ نمی‌توانیم دومین صعود پیاپی‌مان را با خطر روبه رو کنیم

به گزارش آسمونی، کارلوس کی‌روش در واپسین روزهای سال 2016 در پیامی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران و اهداف...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کارلوس کی‌روش در واپسین روزهای سال 2016 در پیامی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران و اهداف پیش روی تیمش نوشته است: "باعث افتخار است که ما سال جاری را به عنوان بهترین تیم آسیایی نه تنها در رده‌بندی فیفا،بلکه از سوی مجله معتبر فرانس فوتبال به پایان می‌رسانیم. فرانس فوتبال عملکرد ما را در سال 2016 به عنوان تیمی که شکست نخورده و تنها دو گل در ده بازی دریافت کرده، دیده است و حتی بیشتر، پس از هفت بازی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی، تیم ایران بدون گل خورده در رده نخست گروه قرار گرفته است.

57384932
57384932

این اثبات کار بزرگ تیم و عملکرد عالی بازیکنان‌مان است و من می‌خواهم بر آن تاکید کرده و به خاطر آن تبریک بگویم.با همه مشکلاتی که ما در راه آماده سازی‌مان داشتیم و از آن مطلع هستیم، کادرمان و بازیکنانمان کار و تعهدی فوق‌العاده از خود به نمایش کذاشتند تا این نتیجه را در سال 2016 ثبت کنیم، اگرچه ما نمی‌توانیم صعودمان به جام جهانی را قطعی بدانیم. افرادی که در فوتبال ایران مسوولیت دارند باید بدانند که این نتایج نه تنها پتانسیلمان را نشان می دهد بلکه نیازمان را برای حمایت ثابت می‌کند چرا که ایران بهترین تیم آسیاست. بله، اکنون زمان حمایت از این بازیکنان و کادر  است تا بهترین شرایط را برای آماده‌سازی و حمایت در اختیار داشته باشند تا بتوانیم صعود به جام جهانی را در بازیهای آینده قطعی کنیم.
دوستان عزیزم!
در سال 2017 من حقیقتا امیدوارم افرادی که در فوتبال ایران مسوولیتی دارند به خوبی متوجه شوند که این نوع نگاه تا چه حد اهمیت دارد! ما نمی توانیم دومین صعود به جام جهانی را با خطر روبه رو کنیم!
با بهترین آرزوها در سال 2017
کارلوس کی روش".

منبع: خبرگزاری ایسنا

 
: برای دریافت مشاوره درباره کی روش: اکنون زمان حمایت است/ نمی‌توانیم دومین صعود پیاپی‌مان را با خطر روبه رو کنیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کی روش: اکنون زمان حمایت است/ نمی‌توانیم دومین صعود پیاپی‌مان را با خطر روبه رو کنیم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید