کد مطلب:  20621 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کی‌روش تیم ملی را به خطر انداخته است/همه باید از این شرایط بترسند

کی‌روش تیم ملی را به خطر انداخته است/همه باید از این شرایط بترسند

به گزارش آسمونی بیایید ببینیم کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران بدون بحث دعوا با فدراسیون و برانکو و...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی بیایید ببینیم کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران بدون بحث دعوا با فدراسیون و برانکو و بدون استعفا دادن چه می گوید و حرف حسابش چیست؟ او می گوید: «چین، مقابل تیم ملی کرواسی  بازی کرده است. همان زمانی که اردوی تمرینی تیم ملی ایران به هم ریخت، کرواسی به چین کمک کرد تا برای بازی مقابل ایران و برنده شدن در این بازی بهتر آماده شود. فوق العاده است!

2327170
2327170

حرفه‌ای گری رقبای ما موضوع جدیدی برای ما نیست. چین پیش از این مقابل ایسلند هم بازی کرده است. در همین زمان، یعنی خارج از تقویم فیفا، ازبکستان مقابل گرجستان و ارمنستان به میدان خواهد رفت. قطر هم انجام یک بازی دوستانه مقابل مولداوی را اعلام کرده است. اما در ایران مقامات ورزشی ما قدرت به اجرا درآوردن فاز سوم برنامه آمادگی تیم ملی در راه جام جهانی را ندارند.

دوستان عزیز، واقعیت کاملا روشن است. رقبای ما یک برنامه حرفه ای را برای آمادگی خود در راه رقابتهای انتخابی جام جهانی 2018 انتخاب کرده اند اما فدراسیون ایران تصمیم گرفت در مسیر مخالف این راه قدم بردارد.»

بررسی حرف های کی روش بی توجه به دعواهای اخیر
برای ورود به عرصه ملی شاید باید درست تر نگاه کنیم، بدون توجه به حاشیه ها و هیاهوها و دعواهای موجود. اشتباهات در تصمیم های ما آنجا رقم می خورد که می رویم وسط گود و خودمان جزو طرفین دعوا می شویم و یک طرف را می گیریم و حاضر هم نیستیم حرف های طرف مقابل را بشنویم اما اگر بتوانیم روزی هیاهو را مثل برفک های تلویزیون های قدیمی حذف کنیم و اصل تصویر را ببینیم شاید بهتر بتوانیم تصمیم سازی کنیم.

کی روش ترسیده و ما هم باید بترسیم
این سرمربی یک بار دیگر هم ترسیده بود، پیش از بازی با سوریه در آن ورزشگاه عجیب و باران جادویی، نتیجه آن ترس و آن صورت اصلاح نکرده را دیدیم که تیم ملی مقابل ضعیف ترین تیم گروه متوقف شد در حالیکه بزرگان گروه را از پیش پا برداشته بود. آن روزها اردوی تایلند کی روش به دلیل فوت پادشاه آن کشور لغو شده بود و نتیجه را دیدیم. حالا دوباره کی روش نگران است، بیانیه می دهد، آماده سازی تیمش را مقایسه می کند، در این مقایسه شکست را می بیند. اردوی ارمنستانش را از بین رفته می بیند، اردوی تایلند را هم ایضا، اردوی اماراتش را هم به جز اعصاب خرابی بدون دست آورد می بیند. بازی با عراقش را لغو شده می بیند و همینطور بازی با مراکش را.

کی روش ترسیده است و ما وقتی کی روش می ترسد باید بترسیم چون او یک مربی بین المللی است و می داند هیچ تیمی در دنیا با به خدمت گرفتن یک مربی نمی تواند موفق شود، بلکه موفقیت مجموعه ای است از امکانات، برنامه ریزی، تحقیق و مطالعه و تلاش و البته حمایت از یک دیگر.

تیم ملی در خطر است
کی روش حالا تقریبا همه این عوامل را روی هوا می بیند و مقایسه اش با دیگر حریفان را درک می کند. او قصد داشت در این شش ماه و آن سه اردوی لغو شده موج سوم تیم ملی ایران را با جوانترها برای جام جهانی بسازد اما همه برنامه هایش روی هوا رفت و حالا باید حتی نگران بازی با قطر هم باشد، همینطور چین و کره و ...

فوتبال یک مجموعه است، یک زندگی است باید برای رشد در آن همه جانبه کوشید و برای موفقیت صرف استخدام یک کی روش کافی نیست. با این حال این مرد پرتغالی خودش هم تیم ملی را به خطر انداخته است. او یا در ایران نیست و یا هر وقت هم که هست مشغول مصاحبه علیه دیگران و صادر کردن بیانیه است. 

درحالی که برانکو سکوت کرده و نمی خواهد ماجرای درگیری ها و مشاجره ها را ادامه دهد، کی روش ول کن نیست و مدام بیانیه می دهد. بیشتر از همه او وضعیت تیم ملی را به خطر انداخته است. مشخص نیست با این وضعیت آیا تمرکز کی روش روی تیم ملی هست یا خیر؟ 

: برای دریافت مشاوره درباره کی‌روش تیم ملی را به خطر انداخته است/همه باید از این شرایط بترسند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «کی‌روش تیم ملی را به خطر انداخته است/همه باید از این شرایط بترسند» در کادر زیر بنویسید :

3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید