کد مطلب: 20768 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کی‌روش: انصاری‌فرد با پیوستن به المپیاکوس پیشرفت خواهد کرد

کی‌روش: انصاری‌فرد با پیوستن به المپیاکوس پیشرفت خواهد کرد

به‌ گزارش ‌‌آسمونی و ‌به نقل از گاتزتای یونان، کریم انصاری فرد در جابه جایی زمستانی با جدایی از پانیونیوس...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به‌ گزارش ‌‌آسمونی و ‌به نقل از گاتزتای یونان، کریم انصاری فرد در جابه جایی زمستانی با جدایی از پانیونیوس راهی المپیاکوس یونان شد تا زیر نظر پائولو بنتو، سرمربی سابق پرتغال فوتبالش را ادامه‌ دهد.

57423211
57423211

کارلوس کی‌روش که رابطه خوبی با پائولو بنتو دارد، عنوان کرد: کریم انصاری فرد باید از فرصت‌هایی که در اختیارش قرار داده می‌شود به بهترین شکل استفاده کند.

او درباره این موضوع گفت‌: کریم فوتبالیست بزرگی است. او حرکات خیلی خوبی در زمین مسابقه انجام می‌دهد. کریم از تکنیک خوبی برخوردار است و قدرت و بازی‌خوانی بالایی دارد و از نظر من اینها مهم‌ترین نقاط قوت او محسوب می‌شوند. انصاری فرد می‌تواند به عنوان مهاجم نوک به کار گرفته شود. او همین طور  این قابلیت را دارد که به عنوان مهاجم کناری مورد استفاده قرار گیرد. رقابت در لیگ یونان خیلی سخت است. لیگ فیزیکی و درگیرانه‌ای در این کشور وجود دارد که تاکنون انصاری فرد توانسته خودش را به عنوان یک بازیکن بزرگ نشان دهد و من معتقدم که انتقال او به تیم صدرنشین یونان یعنی المپیاکوس به او کمک خواهد کرد تا فوتبال بهتری داشته باشد.

پائولو بنتو نیز عنوان کرده که انصاری‌فرد به مرور در تیمش مورد استفاده قرار خواهد گرفت. رقابت در خط حمله این تیم یونانی بسیار شدید است و برای انصاری فرد زمان خواهد برد تا بتواند به شرایط تیم جدید خود آشنا شود.

در روزهای گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر انتقال قرضی این بازیکن از  المپیاکوس شنیده شد که این گمانه زنی‌ها صحت ندارد و مهاجم ایرانی در این تیم باقی خواهد ماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «کی‌روش: انصاری‌فرد با پیوستن به المپیاکوس پیشرفت خواهد کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?