کد مطلب: 39896 درج نظر
بهترین تولیدی دیوارپوش، قرنیز و ابزارآلات پی وی سی توپر در تهران

بهترین تولیدی دیوارپوش، قرنیز و ابزارآلات پی وی سی توپر در تهران

تولیدکنندگان دیوارپوش، قرنیز و ابزارآلات پی وی سی توپر در تهران عنوان کسب و کار  توضیحات کسب و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


تولیدکنندگان دیوارپوش، قرنیز و ابزارآلات پی وی سی توپر در تهران
عنوان کسب و کار 
توضیحات کسب و کار
تلفن
لینک
با پورتال آسمونی همراه باشید

دیوارپوش

دیوارپوش پی وی سی ، همانگونه که از نامش پیداست از جنس پلی وینیل کربنات است که ظاهری شبیه پلاستیک دارد . دیوارپوشهای pvc معمولا بر روی خود دارای روکشی به طرح چوب هستند و تلاش دارند چوب را درفضای داخلی تداعی کنند . دیوارپوش pvc به صورت نوارهایی با عرض خدودا 15 سانتی متر است که به صورت کلیک درون یکدیگر قفل میشوند و به دلیل انعطاف پذیری نسبی قابلیت احرا شدن در فضاهای منحنی را نیز دارند

ابزار آلات پی وی سی

نبشی ثابت: این ابزار با داشتن زاویه 90 درجه برای تزیین کنج ها به کار می رود.این نبشی به دو صورت بدون روکش ( سفید ) و روکش شده در اجرای طرح های دکوراسیون داخلی کاربرد فراوانی دارد .

نبشی تاشو: این ابزار تزیینی برای پوشاندن نبش، کنج و حد فاصل بین دیوار و سقف مورد استفاده قرار می گیرد، نبشی تاشو دررنگ های مختلف  روکش می شود.تاشو بیشتر برای مصارف دورکار دیوارپوش استفاده میشود به صورتیکه در زاویه ها به صورت داخلی یا سر کنج دیوارها نصب میشود.

قرنیز پی وی سی : نواری است از پلاستیک که در پایین دیوار و در امتداد آن نصب می شود. قرنیز نسبت به دیوار برجسته بوده و مهمترین وظیفه آن محافظت از نازک کاری در برابر صدمات ناشی از برخورد اسباب و اثاثیه و همچنین جلوگیری از نفوذ مستقیم رطوبت و آب از کف به دیوار می باشد.

لبه: محصولی است که برای پوشاندن لبه های بریده شده و بدون روکش مصرف میشود . لبه در رنگهای مختلف تولید میشود و حتی در رنگهای مختلف میتوان روکش کرد.

معرفی نویسنده:

CEO of ASEMOONI ltd
سردبیر پورتال آسمونی
فعال حوزه فناوری اطلاعات

instagram.com/zanganehsaeed

ثبت نظر درباره «بهترین تولیدی دیوارپوش، قرنیز و ابزارآلات پی وی سی توپر در تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?