کد مطلب:  43689 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کریستین پولیسیچ جانشین احتمالی هازارد

کریستین پولیسیچ جانشین احتمالی هازارد

جدایی ادن هازارد از تیم چلسی قطعی تر از همیشه به نظر می رسد . به گزارش ورزشی آسمونی ، با توجه به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جدایی ادن هازارد از تیم چلسی قطعی تر از همیشه به نظر می رسد .

کریستین پولیسیچ جانشین احتمالی هازارد
کریستین پولیسیچ جانشین احتمالی هازارد

  به گزارش ورزشی آسمونی ، با توجه به احتمال قریب به یقین پیوستن هازارد به تیم رئال مادرید ، باشگاه چلسی به دنبای جانشینی برای این مهره ارزشمند خود بوده است و به نظر به این مهم دست یافته است . کریستین پولیسیچ ، وینگر و هافبک جناحین سابق تیم دورتموند که با مبلغ 64 میلیون یورو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به تیم چلسی پیوست ، حال محتمل ترین جانشین ادن هازارد خواهد بود . پولیسیچ در مصاحبه ای با اسکای اسپورت اعلام کرده است که از تمامی قابلیت های لازم برای حضور در جایگاه هازارد در تیم چلسی بهره مند است و می تواند جانشین بر حق وی باشد . وی در همین خصوص گفت :

بله البته ، من می خواهم باور کنم که می توانم بهترین بازیکنی که می توانم باشم . برای همین است که به شدت تلاش می کنم و به نظرم برای برداشتن قدم بعدی ام کاملا ضروری به حساب می آید . خیلی چیز های دیگری هست که باید یاد بگیرم و بسیار برای آنچه در آینده پیش می آید هیجان زده ام .

وی همچنین در خصوص مقایسه شدنش با ادن هازاد گفت :

این یک تعریف فوق العاده از من است که با ادن هازارد مقایسه شوم . فکر میکنم سبکی شبیه ادن هازارد را در حمله و فکر بازی داشته باشم . او بسیار سریع است و همه می دانند که او بازیکن باور نکردنی ای است .

با توجه به حضور ویلیان و کالوم هادسون اودوی در تیم چلسی و جایگیری قدیمی پولیسیچ در تیم دورتموند که به عنوان وینگر و هافبک راست به بازی گرفته می شد ، ممکن است که وی در جای ویلیان قرار بگیرد و ویلیان به عنوان وینگر راست در تیم چلسی استفاده شود .   اختصاصی آسمونی   

نظر خود را درباره «کریستین پولیسیچ جانشین احتمالی هازارد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید