کد مطلب:  36619 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاری سن ژرمن 4 - 1 رنس ؛ برد شیرین در شب حضور مایکل جردن

پاری سن ژرمن 4 - 1 رنس ؛ برد شیرین در شب حضور مایکل جردن

شب گذشته ( چهارشنبه ) بازی دو تیم پاری سن ژرمن و رنس در ورزشگاه ارک دو پرنس انجام شد .به گزارش آسمونی ، بازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

شب گذشته ( چهارشنبه ) بازی دو تیم پاری سن ژرمن و رنس در ورزشگاه ارک دو پرنس انجام شد . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم پاری سن ژرمن و رنس که شب گذشته ساعت 22:30 شروع شد ، با نتیجه ی 4 بر 1 به نفع پاری سن ژرمن به پایان رسید .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حمله ی تیم رنس همراه بود . در دقیقه 2 تیم رنس توانست دروازه پاری سن ژرمن را باز کند . تعارف جولین دراکسلر و مارکو وراتی برای در اختیار داشت توپ باعث لو رفتن توپ شد و فرار عالی چاواریا از سمت چپ و پاس کات بک برای چاوالرین ، این بازیکن با یک ضربه ی دقیق و پای چپ ، توپ را در دروازه ی بوفون قرار داد تا بازی 1 بر صفر به نفع تیم رنس شود . تنها 3 دقیقه ی بعد پی اس جی به برتری رنس خاتمه داد . پاس هوشمندانه ی جولین دراکسلر به کاوانی رسید و این بازیکن با یک ضربه ی چیپ توپ را روانه دروازه رنس کرد تا بازی به تساوی کشیده شود . در دقیقه ی 22 روی حرکت از سمت چپ دیابی و پاس کات بک این بازیکن ، ادینسون کاوانی که برای دریافت توپ رفته بود با خطا در محوطه ی جریمه متوقف شد و داور نقطه ی پنالتی را نشان داد . نیمار نیز پشت ضربه ی پنالتی ایستاد و توپ را خلاف جهت دروازه بان تیم رنس ، مندی ، به سمت چپ فرستاد و دروازه را باز کرد . در دقیقه ی 43 روی یک ضربه ی آزاد از فاصله ای نسبتا زیاد ، نیمار توپ را برای سر زنی تیاگو سیلوا به داخل محوطه جریمه فرستاد که با دخالت نصفه و نیمه ی مندی ، توپ جلوی پای کاوانی فرود آمد و این بازیکن توانست دروازه را برای بار سوم باز کند تا بازی با نتیجه ی 3 بر 1 در نیمه اول به پایان برسد .

نیمه دوم

در نیمه دوم ، بازی باز هم دست شاگردان توخل بود ، در دقیقه ی 54 ، حرکت عالی نیمار و به هم ریختن سیستم دفاعی تیم رنس ، دیابی از سمت راست فرار کرد و با پاس نیمار پا به توپ شد و توانست با یک پاس ، توپ را در اختیار توماس مونیر قرار دهد و این بازیکن با یک ضربه ی ساده به توپ توانست دروازه را برای بار چهارم باز کند . بازی در نهایت با نتیجه ی 4 بر 1 به نفع تیم پاری سن ژرمن به پایان رسید .

: برای دریافت مشاوره درباره پاری سن ژرمن 4 - 1 رنس ؛ برد شیرین در شب حضور مایکل جردن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پاری سن ژرمن 4 - 1 رنس ؛ برد شیرین در شب حضور مایکل جردن» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید