کد مطلب:  37143 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
پاری سن ژرمن 5 - 0 لیون ؛ برد PSG در شب پوکر 13 دقیقه ای امباپه

پاری سن ژرمن 5 - 0 لیون ؛ برد PSG در شب پوکر 13 دقیقه ای امباپه

بازی دو تیم پاری سن ژرمن و لیون شب گذشته در ورزشگاه پارک دو پرنس برگزار شد که به سود تیم میزبان به پایان رسید...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم پاری سن ژرمن و لیون شب گذشته در ورزشگاه پارک دو پرنس برگزار شد که به سود تیم میزبان به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم پاری سن ژرمن و لیون شب گذشته برگزار شد که به لطف حضور امباپه و پوکر 13 دقیقه ای این بازیکن تیم پاری سن ژرمن توانست بازی را با نتیجه 5 بر صفر پیروز شود .

نیمه اول

بازی در نیمه اول پایاپای دنبال میشد . در دقیقه 7 نبیل فکیر مصدوم شد و جای خودش را به مکسول کورنت داد .

پاری سن ژرمن 5 - 0 لیون ؛ برد PSG در شب پوکر 13 دقیقه ای امباپه
پاری سن ژرمن 5 - 0 لیون ؛ برد PSG در شب پوکر 13 دقیقه ای امباپه

در ادامه همان دقیقه 7 روی فرار امباپه ، این بازیکن بعد از دریبل سرپای دروازه بان توسط گلر لیون متوقف شد و داور اعلام پنالتی کرد و نیمار پشت این ضربه پنالتی ایستاد و توانست دروازه را باز کند . در دقیقه 12 روی ضربه آزاد ، تیم لیون میتوانست به گل مساوی برسد ولی واکنش بوفون مانع از باز شدن دروازه شد . روی ارسال همان کرنر ، توپ به دستان دی ماریا خورد ولی بدلیل اینکه دستانش دقیقا بر روی سینه و به قصد دفاع از صورتش بالا آورده شده بود و مانعی برای توپ نبود ، پنالتی تشخیص داده نشد . در دقیقه 27 بازی امباپه میتوانست گل دوم بازی را به ثمر برساند . بعد از پاس عالی کاوانی از سمت چپ برای او ، این بازیکن با تعلل زیاد به توپ ضربه زد که به مدافع پیش رو برخورد کرد و دور شد . در دقیقه 34 بازی کیم پمبه اخراج شد . روی حرکت زیبای آلوارو و جای گذاشتن وراتی ، کیم پمبه برای جلو گیری از ضد حمله تکل زد و داور با استفاده از داور ویدیوئی متوجه شد که او فقط به قصد پای آلوارو تکل زده و هیچ انگیزه ای برای ربودن توپ نداشته و با کارت قرمز مستقیم اخراج شد . در دقیقه 1+45 توسارت نیز از تیم لیون اخراج شد . این بازیکن که قبلا کارت زرد گرفته بود برای جلوگیری از ضد حمله تیم پاری سن امباپه را متوقف کرد و داورد با نشان دادن کارت زرد دوم او را از زمین بازی اخراج کرد .

نیمه دوم

در همان ابتدای نیمه دوم پاری سن ژرمن میتوانست به گل دوم برسد . امباپه با دروازه بان تیم لیون تک به تک شد که شوتش را لوپز دروازه بان لیون برگشت داد و در دو مرحله در اختیار گرفت . مهم ترین موقعیت تیم لیون در دقیقه 48 بوجود آمد . روی ارسال مندی بر روی دروازه از سمت چپ ، دپای به توپ ضربه زد که به تیاگو سیلوا برخورد کرد و جلوی پای کورنت افتاد ولی نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند و توپ در اختیار بوفون قرار گرفت . در دقیقه 51 روی اشتباه تیاگو سیلوا مبنی بر دور کردن توپ ، توپ به سر کورنت برخورد کرد و از بوفون نیز عبور کرد ولی با بد شانسی تمام تیم لیون توپ به تیرک برخورد کرد و وارد دروازه نشد . در سمت مقابل در برگشت توپ توسط بوفون ، توپ به امباپه رسید و این بازیکن شوتی را روانه دروازه لیون کرد که توپ به تیرک برخورد کرد و به گل تبدیل نشد . امباپه تا قبل از زدن اولین گلش حدودا 5 موقعیت را از دست داد . در دقیقه 56 روی پاس عالی نیمار این بازیکن با دروازه بان تک به تک شد که میخواست دروازه بان را دریبل کند ولی موفق نش و توپ دور شد . در دقیقه 59 نیز ، امباپه باز با دروازه بان تک به تک شد ولی نتوانست دروازه را باز کند و توپ برگشت داده شد .

psg-wins-against-lyon-with-mbappe-scoring-4-goals
psg-wins-against-lyon-with-mbappe-scoring-4-goals

در نهایت امباپه توانست گل اول خود را به ثمر برساند . در دقیقه 61 بازی روی نفوذ نیمار به داخل محوطه توپ از جلوی پای او دور شد و با امباپه رسید و این بازیکن  شوتی سر ضرب توپ را روانه دروازه کرد که بعد از برخورد به هر دو تیر عمودی وارد گل شد . تنها 4 دقیقه بعد امباپه گل بعدی خود را به ثمر رساند . روی حرکت مارکینیوش و پاس او برای امباپه این بازیکن دروازه خالی را باز کرد تا گل دوم خود را به ثمر رسانده باشد .

پاری سن ژرمن 5 - 0 لیون ؛ برد PSG در شب پوکر 13 دقیقه ای امباپه
پاری سن ژرمن 5 - 0 لیون ؛ برد PSG در شب پوکر 13 دقیقه ای امباپه

گل سوم امباپه در دقیقه 69 به ثمر رسید . روی ضد حمله و پاس نیمار برای امباپه ، این بازیکن جوان موفق شد دروازه را بالاخره در نبرد تک به تک به لوپز باز کند و گل سوم خود و چهارم تیمش را به ثمر برساند .

psg-wins-against-lyon-with-mbappe-scoring-4-goals
psg-wins-against-lyon-with-mbappe-scoring-4-goals

در دقیقه 74 امباپه گل چهارم خودش را به ثمر رساند . روی کشمکش های فراوان ، شوت برگشتی نیمار به امباپه رسید و این بازیکن دروازه را برای بار چهارم باز کرد و توانست پوکر کند . در ادامه تیم لیون برای جبران کردن حداقل یک گل جلو کشید و در دقیقه 80 میتوانست یکی از گل ها را جبران کند ولی تیر دروازه دست بردار نبود . ضربه چیپ فوق العاده ممفیس دپای از بالای سر بوفون رد شد ولی به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد . در دقیقه 88 نیمار میتوانست گل دوم خود را به زیبایی به ثمر برساند . روی سانتر عالی امباپه بر روی دروازه ، این بازیکن با ضربه آکروباتیک قصد در بازکردن دروازه داشت که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت . بازی در نهایت با نتیجه 5 بر صفر به پایان رسید .

: برای دریافت مشاوره درباره پاری سن ژرمن 5 - 0 لیون ؛ برد PSG در شب پوکر 13 دقیقه ای امباپه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پاری سن ژرمن 5 - 0 لیون ؛ برد PSG در شب پوکر 13 دقیقه ای امباپه» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید