کد مطلب: 49569 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 5 - 0 گالاتاسرای ؛ آتشین همانند خط حمله PSG

لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 5 - 0 گالاتاسرای ؛ آتشین همانند خط حمله PSG

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم پاری سن ژرمن و گالاتاسرای در شب آخر از مرحله گروهی لیگ...
زمان مطالعه: 2 دقیقه


به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم پاری سن ژرمن و گالاتاسرای در شب آخر از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس برگزار شد که در نهایت تیم پاری سن ژرمن موفق شد با درخشش خط حمله خود تیم گالاتاسرای را در هم بکوبد و به عنوان سرگروه گروه A به دور حذفی این رقابت ها صعود کند .

تیم پاری سن ژرمن از همان ابتدای مسابقه بازی را تهاجمی آغاز کرد و می توانست در دقیقه 4 به گل اول خود دست پیدا کند . روی پاس عرضی خوان برنات بود که بیرون محوطه جریمه توپ به سارابیا رسید و این بازیکن با یک ضربه تماشایی می رفت تا دروازه تیم گالاتاسرای را باز کند اما واکنش فوق العاده موسلرا مانع از باز شدن دروازه تیمش شد .

در دقیقه 16 مسابقه بود که تیم پاری سن ژرمن به گل اول خود دست یافت . روی نفوذ کیلیان امباپه بود که این بازیکن با سرعت بالا به سمت دروازه تیم گالاتاسرای یورش برد و با پاس عرضی ، ایکاردی را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه چیپ موفق شد دروازه حریف را باز کند اما داور مسابقه با اعلام آفساید از کیلیان امباپه گل این بازیکن را نپذیرفت و بازی بدون گل ادامه پیدا کرد .

اما بالاخره تیم پاری سن ژرمن در دقیقه 33 به گل اول خود دست یافت . روی نفوذ دوباره از کیلیان امباپه بود که این دفعه این مهاجم از تله آفساید فرار کرد و با پاس در عرض خود توپ را به مائورو ایکاردی رساند تا این بازیکن گل اول تیمش را به ثمر رسانده و حساب کار را یک بر صفر به سود تیم PSG کند .

تنها دو دقیقه بعد تیم پاری سن ژرمن به گل دوم خود دست یافت . روی یک ضدحمله از سوی بازیکنان این تیم بود که توپ در سمت راست به پابلو سارابیا رسید و این بازیکن با ورود به محوطه جریمه و عوض کردن پا ، موفق شد با یک ضربه دقیق و زمینی ، توپ را روانه دروازه تیم گالاتاسرای کند تا حساب کار دو بر صفر به سود تیم پاری سن ژرمن شود .در نیمه دوم مسابقه باز هم این تیم پاری سن ژرمن بود که برتری خود را اثبات می کرد . در دقیقه 46 مسابقه بود که روی حمله پر تعداد بازیکنان تیم PSG ، توپ به کیلیان امباپه رسید و این بازیکن موفق شد با یک پاس به موقع توپ را به نیمار برساند و نیمار نیز با یک ضربه دقیق توپ را روانه دروازه گالاتاسرای کرد تا حساب کار سه بر صفر به سود تیم پاری سن ژرمن شود .

تیم پاری سن ژرمن که از برد در این مسابقه خیالش راحت شده بود ، حملات خود را بی مهابا ادامه داد تا تفاضل گلش را بیشتر کند و موفق شد در دقیقه 63 به گل چهارم خود دست پیدا کند . روی حمله تیم پاری سن ژرمن بود که توپ به نیمار رسید و این بازیکن با یک پاس در عمق به موقع امباپه را پشت مدافعان تیم گالاتاسرای پا به توپ کرد و موفق شد با یک ضربه دقیق ، دروازه موسلرا را برای بار چهارم باز کند .

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 81 مسابقه تیم پاری سن ژرمن به یک ضربه پنالتی دست پیدا کرد . روی حرکت کیلیان امباپه بود که این بازیکن با برخورد به مدافع تیم گالاتاسرای نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد تا ادینسون کاوانی موفق شود گل پنجم تیمش را به ثمر رسانده و حساب کار را پنج بر صفر به سود تیم پاری سن ژرمن کند .

در نهایت بازی با نتیجه پر گل پنج بر صفر به اتمام رسید تا تیم پاری سن ژرمن با اقتدار به عنوان تیم اول گروه A به همراه رئال مادرید به دور بعدی رقابت ها صعود کند .

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 5 - 0 گالاتاسرای ؛ آتشین همانند خط حمله PSG»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 3 = ?