کد مطلب:  52112 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 2 - 0 دورتموند ؛ حضور PSG در یک چهارم

لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 2 - 0 دورتموند ؛ حضور PSG در یک چهارم

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و تماشایی دور برگشت مرحله لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم پاری...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 2 - 0 دورتموند ؛ حضور PSG در یک چهارم
لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 2 - 0 دورتموند ؛ حضور PSG در یک چهارم

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و تماشایی دور برگشت مرحله لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم پاری سن ژرمن و دورتموند برگزار شد که طی آن شاگردان توماس توخل موفق شد با نتیجه دو بر صفر از پس تیم دورتموند بر آمده و در مجموع با نتیجه سه بر دو راهی مرحله یک چهارم پایانی شود . بازی در ابتدا با برتری تیم پاری سن ژرمن آغاز شد اما در ادامه توپ در اختیار بازیکنان تیم دورتموند قرار گرفت . در دقیقه 18 مسابقه روی حرکت از سمت راست توسط اشرف حکیمی و ارسال توپ به روی دروازه بود که توپ با عبور از ارلینگ هالند ، در سمت چپ به رافائل گوئررو رسید و این بازیکن توپ را برای سانچو ارسال کرد . سانچو نیز از بیرون محوطه جریمه می رفت تا با یک ضربه والی دروازه را باز کند اما ضربه اش با اختلاف از کنار دروازه کیلور ناواس به بیرون رفت . اما در دقیقه 25 مسابقه ، نوبت به تیم پاری سن ژرمن رسید تا موقعیت مناسب گلزنی را از دست بدهد . روی فرار ادینسون کاوانی بود که این بازیکن وارد محوطه جریمه شد و با بورکی در موقعیت تک به تک قرار گرفت . کاوانی در ادامه می رفت تا با یک ضربه زمینی و محکم دروازه تیم دورتموند را باز کند اما ضربه اش با برخورد به پای رومن بورکی راهی کرنر شد تا بازی همچنان بدون گل ادامه یابد . در دقیقه 27 مسابقه اما تیم پاری سن ژرمن به گل اول خود دست پیدا کرد . روی ارسال کرنر از سمت راست توسط آنخل دی ماریا به روی دروازه بود که روی تیرک دوم ، نیمار خود را به توپ رساند و موفق شد با یک ضربه سر دقیق توپ را وارد دروازه تیم دورتموند کرده تا گل اول مسابقه برای تیم پاری سن ژرمن رقم بخورد . تیم دورتموند بعد از دریافت گل اول پیش کشید تا بتواند به گلزنی در خانه حریف ، خود را از خطر حذف شدن نجات دهد . روی موقعیت های متعدد خلق شده برای بازیکنان تیم دورتموند بود که این تیم می توانست روی ضربه کاشته و همچنین فرار سانچو از سمت چپ به گل دست پیدا کند اما تمامی این موقعیت ها با واکنش عالی کیلور ناواس همراه شد و توپ راهی به درون دروازه پیدا نکرد .

psg-wins-against-dormund-in-ucl-round-of-16-2nd-leg-2019-2020
psg-wins-against-dormund-in-ucl-round-of-16-2nd-leg-2019-2020

اما تیم پاری سن ژرمن در دقیقه 1+45 به گل دوم خود نیز دست پیدا کرد . روی پاس دی ماریا به سمت راست بود که توپ در اختیار پابلو سارابیا قرار گرفت و این بازیکن با یک پاس در عرض و رو به جلو ، توپ را در اختیار خوان برنات قرار داد و او نیز موفق شد با یک اشاره به توپ ، جهت توپ را تغییر داده تا رومن بورکی علارغم تلاش برای عدم ورود توپ به درون دروازه ، نتواند به توپ برسد و دروازه تیم دورتموند برای بار دوم باز شود و این تیم خطر حذف را بیشتر از گذشته درک کند . نیمه دوم مسابقه با برتری تیم پاری سن ژرمن آغاز شد و این تیم می توانست روی ضربه آزاد از فاصله ای بسیار زیاد به گل دست پیدا کند . در دقیقه 54 مسابقه بود که آنخل دی ماریا پشت ضربه آزاد ایستاد و با یک ضربه تماشایی می رفت تا یک سوپر گل را وارد دروازه تیم دورتموند کند اما واکنش تماشایی رومن بورکی مانع از باز شدن دروازه تیمش شد . تیم دورتموند در ادامه پیش کشید اما وجود فشار بسیار سنگین بر روی بازیکنان این تیم باعث می شد تا نتوانند دروازه تیم پاری سن ژرمن را روی اندک موقعیت های خلق شده باز کنند و تک تک موقعیت های این تیم توسط بازیکنان به هدر می رفت تا دروازه تیم پاری سن ژرمن همچنان بسته باقی بماند . در دقیقه 88 اما اوضاع برای تیم دورتموند به مراتب بد تر شد . روی خطای امره چان بر روی نیمار جونیور بود که در ادامه به درگیری بین بازیکنان دو تیم منجر شد و داور مسابقه تصمیم گرفت تا امره چان را از زمین مسابقه اخراج کرده و تیم دورتموند را ده نفره کند . در ادامه نیز تیم دورتموند نتوانست کار خاصی از پیش ببرد و در نهایت با تسلیم شدن در برابر تیم پاری سن ژرمن از گردونه رقابت ها کنار رفت تا تیم PSG جواز حضور در مرحله یک چهارم پایانی را در اختیار بگیرد .  

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 2 - 0 دورتموند ؛ حضور PSG در یک چهارم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ پاری سن ژرمن 2 - 0 دورتموند ؛ حضور PSG در یک چهارم» در کادر زیر بنویسید :

4 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید