پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تسا | آسمونی
کد مطلب: 37877 درج نظر
پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تساوی

پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تساوی

بازی دو تیم پاری سن ژرمن و ناپولی تحت یک بازی جذاب شب گذشته برگزار شد که دو تیم در نهایت به نتیجه 2 بر 2 مساوی...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم پاری سن ژرمن و ناپولی تحت یک بازی جذاب شب گذشته برگزار شد که دو تیم در نهایت به نتیجه 2 بر 2 مساوی رضایت دادند . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم پاری سن ژرمن و ناپولی شب گذشته برگزار شد که با فرصت سوزی بازیکنان پاری سن ژرمن بازی با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید .

نیمه اول

تیم پاری سن ژرمن در نیمه اول موقعیت های فراوانی را بر روی دروازه ناپولی ایجاد کرد ولی موقف به گشودن دروازه نشد . در دقیقه 1 و روی فرار ام باپه ، پاس کات بک این بازیکن برای نیمار ، توسط کاوانی با خود خواهی تمام شوت شد و توسط بازیکنان ناپولی دور شد . در دقیقه 6 بازی ارسال نیمار بر روی دروازه برای کاوانی ، این بازیکن با ضربه والی قصد در بازکردن دروازه داشت که ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت . در دقیقه 14 بازی ، روی ارسال کرنر توسط نیمار به روی دروازه ، توپ به ام باپه رسید که ضربه سر ضرب این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت . در دقیقه 17 نیز روی یک ضد حمله توسط ام باپه توپ به کاوانی رسید ولی این بازیکن نتوانست دروازه را باز کند . اولین حمله جدی ناپولی در دقیقه 23 اتفاق افتاد . ارسال ماریو روی به روی دروازه با ضربه دریس مرتنس همراه شد و ضربه این بازیکن به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تساوی
پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تساوی

گل اول بازی توسط اینسینیه به ثمر رسید . پاس در عمق عالی از خوزه کایخون به اینسینیه رسید و این بازیکن با یک چیپ بسیار زیبا و تماشایی دروازه را باز کرد و توانست گل اول را برای تیم ناپولی به ثمر برساند . در دقیقه 35 روی اشتباه بازیکن پاری سن ژرمن توپ به اینسینیه رسید ولی ضربه او با بی دقتی از بالای دروازه به بیرون رفت . در دقیقه 37 نیز امباپه با دروازه ناپولی تک به تک شد ولی نتوانست دروازه را باز کند و اوسپینا دروازه را نجات داد . بازی در نیمه اول با همان نتیجه 1 بر صفر به پایان رسید .

نیمه دوم

در نیمه دوم حملات تیم پاری سن ژرمن بیشتر شد . در دقیقه 50 بازی ضربه نیمار توسط دروازه بان ناپولی برگشت داده شد و توپ به کاوانی رسید ولی ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت ، البته داور مسابقه اعلام آفساید کرده بود . در دقیقه 51 تیم پاری سن ژرمن اقدام به حمله کرد . ضربه دی ماریا بلوکه شد و توپ بازگشتی با ضربه سر مونیر همراه شد که اوسپینا در لحظه آخر توپ را از خط دروازه به کرنر فرستاد . گل اول پاری سن ژرمن بالاخره در دقیقه 60 زده شد . ارسال مونیر به روی دروازه به ماریو روی برخورد کرد و وارد دروازه تیم ناپولی شد . با این گل بازی بار دیگر به تساوی کشیده شد و دو تیم حملات خود را از سر گرفتند . در دقیقه 76 ناپولی دوباره موفق به گلزنی شد . شوت فابیان در داخل محوطه جریمه به مارکینیوش برخورد کرد و به مرتنس رسید و این بازیکن با یک ضربه ساده به توپ توانست دروازه پاری سن ژرمن را برای بار دوم باز کند .

psg-vs-napoli-match-ends-in-draw-in-3rd-night
psg-vs-napoli-match-ends-in-draw-in-3rd-night

در دقیقه 81 نیمار روی یک ضربه کاشته دروازه ناپولی را تهدید کرد که با واکنش استثنایی از اوسپینا همراه شد . در ادامه حمله ای برای تیم ناپولی بوجود آمد . ارسال ماریو روی به روی دروازه به مرتنس رسید ولی خروج آرئولا مانع از باز شدن دروازه تیم پاری سن ژرمن شد .

پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تساوی
پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تساوی

گل دوم پاری سن ژرمن در دقیقه 93 زده شد . دی ماریا از پشت محوطه جریمه توانست دروازه ناپولی را به زیبایی باز کند . او با یک ضربه دقیق و فنی توانست دروازه تیم ناپولی را به شکلی بسیار زیبا باز کند تا بازی دوباره مساوی شود .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تساوی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «پاری سن ژرمن 2 - 2 ناپولی ؛ فرصت سوزی های PSG تنها دلیل تساوی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?