ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور | آسمونی
کد مطلب: 43270 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور

ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور

به گزارش آسمونی:به مناسبت روز ملی جمعیت مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاد دانشگاهی اقدام به ارایه خدمات...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور
ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور

به گزارش آسمونی:به مناسبت روز ملی جمعیت مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاد دانشگاهی اقدام به ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور می‌کند.

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر این پژوهشگاه که از مراکز پیشرفته ارائه کننده همه خدمات درمان ناباروری و سقط مکرر در کشور است همزمان با روز ملی جمعیت از 28 اردیبهشت تا 2 خرداد بخشی از خدمات خود را به صورت رایگان به زوج‌های نابارور ارائه می‌کند.

طبق گزارش‌های اعلام شده، ایران در معرض خطر منفی شدن رشد جمعیت قرار داد و با توجه به جمعیت حدود 20 درصدی زوج‌های نابارور در کشور، توجه به این قشر بخشی از نگرانی‌های مرتبط با کاهش جمعیت را کاهش خواهد داد.

هزینه‌های سنگین درمان ناباروری و نداشتن پوشش بیمه‌ای این خدمت، بسیاری از زوج‌های نابارور را از فرزندآوریناامید کرده است و بسیاری از این زوج‌ها از ادامه درمان منصرف شده اند.

مرکز درمان ناباروری ابن سینا، در این حرکت از دستگاه‌های اجرایی مربوطه درخواست می‌کند که توجهات خود را بر تحقق رؤیای فرزندآوری، که حق مسلم هر زوجی است، معطوف داشته و به فرمایش مقام معظم رهبری، جامه عمل بپوشانند.

این مرکز ضمن تشکر از وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به واسطه تأکید ایشان بر لزوم حمایت از مراکز درمان ناباروری، پوشش بیمه‌ای با ضوابط دقیق و حساب شده را که مانع ضرر و زیان به زوج و صرف وقت و هزینه اضافی برای ایشان شده و جلوی آسیب‌های روحی و روانی به ایشان را می‌گیرد، از ضروری‌ترین توجهات دانسته و در این ارتباط آمادگی ارائه هر گونه خدمات کارشناسی را می‌دارد.

طبق اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، زوج‌های ناباروری که تمایل به دریافت خدمات رایگان دارند می‌توانند با شماره 23519 داخلی 311 واحد روابط عمومی، تماس بگیرند.

مرکز درمان ناباروری ابن سینا در خیابان شریعتی، ابتدای خیابان یخچال، پلاک 97 واقع است.

منبع: ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?