همچنان ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد/اجرای سراسری منع تردد شبانه در کشور | آسمونی
کد مطلب: 57178 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
همچنان ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد/اجرای سراسری منع تردد شبانه در کشور

همچنان ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد/اجرای سراسری منع تردد شبانه در کشور

این دستاورد نتیجه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همه دستگاه‌های اجرایی، مردم و ..است و همچنان ادامه دارد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: همچنان ورود خودروهای پلاک بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد ممنوع است.

به گزارش آسمونی، حسین قاسمی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح محدودیت های اعمال شده در شهرهای نارنجی و قرمز به ویژه منع ترددها گفت: ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی شهرهای نارنجی و قرمز به شهرهای زرد همچنان ممنوع است. ورود خودروهای با پلاک بومی از شهرهای زرد نیز به شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع اعلام شده است.

وی افزود: در جلسه روز شنبه ۶ دیماه سال جاری ستاد ملی مدیریت کرونا مصوب شد منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ الی ۴ بامداد در شهرهای زرد هم اعمال شود در حالی که پیش تر تنها در شهرهای نارنجی و قرمز اعمال می شد، لذا فارغ از وضعیت سه گانه زرد و نارنجی و قرمز منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ الی ۴ بامداد در همه جا اجرا خواهد شد.

علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا نیز روز شنبه ۶ دی ماه سال جاری اعلام کرده بود که در حال حاضر شهر با وضعیت قرمز کرونا نداریم و ۳۳۰ شهر زرد و ۱۰۸ شهر نارنجی هستند که امیدواریم این شهرهای نارنجی نیز به مرور به سمت وضعیت زرد حرکت کنند و میزان ابتلا و بستری در شهرهای مختلف کمتر شود.

وی افزود: این دستاورد نتیجه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همه دستگاه‌های اجرایی و مردم و بازاریان و اصناف و بسیج و نیروهای انتظامی و اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی است و همچنان ادامه دارد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره همچنان ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد/اجرای سراسری منع تردد شبانه در کشور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «همچنان ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد/اجرای سراسری منع تردد شبانه در کشور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?