کد مطلب: 56110 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ابتلای پروفسور سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران به کرونا

ابتلای پروفسور سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران به کرونا

منابع غیر رسمی از ابتلای پروفسور سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران به بیماری کرونا خبر می‌دهند، این استاد برجسته علوم پزشکی اکنون دوران نقاهت خانگی را سپری می‌کند.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : منابع نزدیک به پروفسور ملک حسینی از بهبودی نسبی او در روزهای گذشته خبر داده‌اند.

دکتر سید علی ملک حسینی، فلوشیپ پیوند کبد از دانشگاه پتسبورگ آمریکا، یکی از استادان پیشکسوت و چهره‌های برجسته پیوند اعضا در جهان است که بزرگترین مرکز پیوند عضو جهان را در شیراز اداره می‌کند.

مرکز پیوند ابوعلی سینای شیراز از نظر تعداد پیوند در سال و توان علمی، بزرگترین مرکز پیوند عضو در دنیاست. بیش از ۹۶ درصد از پیوندهای کلیه بیمارستان بوعلی سینا شیراز از اهداکنندگان مرگ مغزی است که این رقم در جهان کم سابقه است.

به دنبال اهدای جایزه ۲۰۲۰ انجمن جهانی پیوند اعضا به سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران، این استاد نام ‌آور در پیامی ضمن قدردانی از تمام کسانی که کسب این افتخار را به وی تبریک گفتند بیان کرد: بدون تردید و به‌دور از هرگونه ریا و تظاهر این جایزه یا هرجایزه دیگری که در زمینه پیوند اعضا نصیب بنده شود متعلق به من تنها نیست.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «ابتلای پروفسور سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران به کرونا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?