در تلگرام آرشیو خصوصی داشته باشید | آسمونی
کد مطلب: 17388 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مفهوم آرشیو خصوصی  در تلگرام

مفهوم آرشیو خصوصی در تلگرام

در این بخش با آرشیو خصوصی در تلگرام بیشتر آشنا خواهیم شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آرشیو خصوصی در تلگرام

یکی از دلایلی که امروزه تلگرام بسیار فراگیر شده، امکانات زیاد و کاربردی تلگرام برای کاربارن است. یکی از امکانات تلگرام، ساخت آرشیو خصوصی یا همان بایگانی خصوصی در تلگرام است که به واسطه آن می توان پیام ها و عکسها و ... را بایگانی کرد.با آسمونی همراه باشید.با فراگیر شدن تلگرام و نداشتن محدودیت در ارسال کاراکتر و حجم فایل روز به روز بر حجم پیام های داخل گوشی شما افزوده میشود. خیلی از کاربران دوست دارند برخی از پیام های مورد علاقه و یا فایل های آپلود شده لینک استیکرهای مورد علاقه و …. را به صورت بایگانی و در دسترس ذخیره کنند و در صورت نیاز آن را با دوستانشان به اشتراک بگذارید.

کاربران تلگرام، روش‌های مختلفی را برای ذخیره‌سازی پیام‌ها، فایل‌ها و عکس یا ویدئوهای خصوصی برای خودشان انتخاب می‌کنند که یکی از این روش‌ها افزودن خودشان به فهرست مخاطبان یا ایجاد یک گروه خصوصی یکنفره و ارسال محتوای موردنیاز به این گروه یا به خودشان است.همان‌طور که می‌دانید این ترفندها به شما این امکان را می‌دهد محتوای موردنظرتان را برای خود ارسال کرده و هر زمان از هر دستگاه مجهز به تلگرام به آنها دسترسی داشته باشید.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره مفهوم آرشیو خصوصی در تلگرام فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «مفهوم آرشیو خصوصی در تلگرام»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?