کد مطلب:  49331 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی

عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور در حال ارزیابی گزینه‌های مختلف برای وزارت جهاد کشاوزی است اما هنوز به گزینه قطعی نرسیده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی
عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی
عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی - President's uncertainty over Agriculture Minister's choice

به گزارش آسمونی : حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره گمانه‌زنی‌های انتصاب تابش نماینده مجلس به عنوان وزیر کشاورزی، اظهار کرد: طبیعتاً زمانی که یک وزارتخانه فاقد وزیر می‌شود، گمانه‌زنی‌ها برای مسئول جدید وجود دارد.او افزود: در حال حاضر وزارت جهاد کشاورزی با سرپرست اداره می‌شود، البته افرادی هم برای این مسئولیت علاوه بر اعلام آمادگی، از ناحیه کنشگران سیاسی و بخش‌های تخصصی معرفی می‌شوند.

 معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: تمام این موارد را رئیس جمهور در مرحله اول، مورد ارزیابی قرار می‌دهد و بعد به جمع‌بندی می‌رسد؛ اما تا به امروز برای وزارت جهاد کشاوزی به گزینه قطعی نرسیده است.

امیری با اشاره به آخرین وضعیت ثبت اموال دولتی‌ها در سامانه ثنا اظهار کرد: اعضای دولت مشمول اصل 142 قانون اساسی هستند و باید رئیس جمهور، معاونان آن و وزرا در شروع پذیرش مسئولیت، صورت اموال و دارایی خودشان را به رئیس قوه قضائیه اعلام کنند که از همان شروع دولت دوازدهم این کار را انجام دادند.

: برای دریافت مشاوره درباره عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید