کد مطلب:  50435 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آمادگی راهداری برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به کرمان

آمادگی راهداری برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به کرمان

مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد: امروز و فردا آمادگی کاملی برای جابجایی مسافران به مقصد کرمان از همه استان‌ها داریم تا در مراسم تشییع سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و تدفین این شهید بزرگوار شرکت کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آمادگی راهداری برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به کرمان
آمادگی راهداری برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به کرمان
آمادگی راهداری برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به کرمان - Preparation of RMTO to transport Sardar Soleimani's funeral passengers to Kerman

به گزارش آسمونی : مراسم تشییع پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت امروز (دوشنبه) در تهران برگزار شد. همچنین پیکر این سردار مقاومت عصر امروز (دوشنبه 16 دی ماه) برای وداع به قم منتقل شده و پس از آن برای برگزاری مراسم تشییع و تدفین فردا (سه‌شنبه 17 دی ماه) به زادگاهش کرمان می‌رود.

داریوش باقرجوان - مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای - درباره آخرین وضعیت ناوگان مسافری برای جابجایی مردم و عزاداران و رساندنشان به مراسم تشییع و تدفین سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: همه بخش‌ها و زیربخش‌های حمل و نقل عمومی جاده‌ای در کنار مردم عزادار هستند و برای خدمات رسانی به مردم و رساندنشان به مقصد استان‌های مختلف آماده خدمت رسانی هستند.وی افزود: در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای تا امروز پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به استان‌های خوزستان، خراسان رضوی و تهران منتقل شده است و پس از انتقال به قم پیکر این شهید والامقام فرا در کرمان به خاک سپرده خواهد شد. در این راستا ناوگان مناسب برای خدمت رسانی به مردم و عزاداران برنامه ریزی شده است و مقرر کرده‌ایم تا هر ناوگانی از هر استانی مردم را به یکی از این استان‌ها جابجا می‌کند باید مردم با همان ناوگان به مبدأ خود بازگردند و این برنامه ‌یزی را برای اینکه کسی دچار مشکل نشود، انجام داده‌ایم.

باقرجوان تاکید کرد: همه تشکل‌های خصوصی در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای اعلام آمادگی کردند تا به مردم و عزاداران سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی خدمت رسانی کنند و در این راستا بر اساس نیازی که هر استان به این ناوگان دارد ناوگان را در نظر خواهیم گرفت و هیچ مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره آمادگی راهداری برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به کرمان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آمادگی راهداری برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به کرمان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید