کد مطلب:  37921  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیگ برتر انگلیس : هفته دهم

لیگ برتر انگلیس : هفته دهم

بازی های هفته دهم لیگ برتر انگلیس از فردا ( شنبه ) شروع خواهد شد و به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت .به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بازی های هفته دهم لیگ برتر انگلیس از فردا ( شنبه ) شروع خواهد شد و به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت . به گزارش آسمونی ، برنامه بازی های هفته دهم لیگ برتر انگلیس از شنبه به مدت دو روز شروع خواهد شد و تیم ها در برابر حریفانشان به صف آرایی خواهند پرداخت .

برنامه و زمان بندی بازی ها

شنبه ( 5 آبان 1397 )

برایتون - ولوورهمپتون ( 17:30 ) فولام - بورنمورث ( 17:30 ) لیورپول - کاردیف سیتی ( 17:30 ) ساوتهمپتون - نیوکاسل ( 17:30 ) واتفورد - هادرسفیلد ( 17:30 ) لسترسیتی - وستهام ( 20:00 )

یکشنبه ( 6 آبان 1397 )

کریستال پالاس - آرسنال ( 17:00 ) برنلی - چلسی ( 17:300 ) منچستر یونایتد - اورتون ( 19:30 )

دوشنبه ( 7 آبان 1397 )

تاتنهام - منچستر سیتی ( 23:30 )     جذاب ترین دیدار این هفته لیگ برتر انگلستان بین دو تیم تاتنهام و منچستر سیتی برگزار خواهد شد . تیم منچستر سیتی به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به لیورپول در صدر جدول قرار دارد و در صورت لغزش ، تیم لیورپول جای او را در صدر خواهد گرفت . از طرفی در صورت برد تاتنهام ، این تیم می تواند تا رتبه سوم جدول بالا بیاید . یکی دیگر از جذابیت های این بازی پیروزی منچستر سیتی در برابر تاتنهام در سه بازی گذشته بوده است . گواردیولا در سه بازی قبلی در برابر پوچتینو دست پر از زمین مسابقه خارج شده است . حال باید دید که این بار تاتنهام می تواند این طلسم را بشکند و به پیروزی برسد یا خیر ؟!

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ برتر انگلیس : هفته دهم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «لیگ برتر انگلیس : هفته دهم» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید