کد مطلب:  57231 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیش‌بینی‌های پیشگوی معروف بلغاری درباره سال 2021 / آیا باز هم اتفاق می افتد؟

پیش‌بینی‌های پیشگوی معروف بلغاری درباره سال 2021 / آیا باز هم اتفاق می افتد؟

در میان مهم‌ترین پیش‌بینی‌هایی که بابا ونگا قبل از مرگش در سال 1996 برای سال 2021 مطرح کرد، این است که جهان به درمان سرطان خواهد رسید.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

با وجود گذشت بیش از 24 سال از مرگ پیشگوی معروف نابینای بلغاری، پیش‌بینی‌های او هنوز میان طرفداران و مخالفانش بحث‌برانگیز است.

با این حال دستیابی به درمان سرطان، تسخیر زمین توسط چین و بیماری دونالد ترامپ از جمله پیش‌گویی‌های او برای سال 2021 است.

به گزارش آسمونی، ایسنا به نقل از روزنامه انگلیسی «دیلی میل» نوشت: بر اساس پیش‌بینی‌های "بابا ونگا"، پیش‌گوی بلغارستانی، در سال 2021، جهان دچار بلایای بسیاری خواهد شد. ونگا در پیش‌بینی‌های خود به «اژدهای قوی» که زمین را تسخیر می‌کند اشاره دارد که بسیاری این سخن را به‌ تسلط روزافزون چین در جهان تفسیر می‌کنند.

در میان مهم‌ترین پیش‌بینی‌هایی که بابا ونگا قبل از مرگش در سال 1996 برای سال 2021 مطرح کرد، این است که جهان به درمان سرطان خواهد رسید. او دراین‌باره گفت: «روزی فرامی‌رسد که سرطان با زنجیرهای آهن بسته شود.»

این پیش‌گو ادعا کرده که رئیس‌جمهور معزول آمریکا در سال 2021 (که دونالد ترامپ است) امسال از ناشنوایی و بیماری جدی رنج خواهد برد.

در عین حال، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، در معرض سوءقصد قرار خواهد گرفت و اروپا با حمله شیمیایی شبه نظامیان روبرو خواهد شد.

پیش‌بینی‌های پیشگوی معروف بلغاری درباره سال 2021 / آیا باز هم اتفاق می افتد؟
پیش‌بینی‌های پیشگوی معروف بلغاری درباره سال 2021 / آیا باز هم اتفاق می افتد؟

بابا ونگا همچنین پیش‌بینی کرده که علاوه بر تلاش برای ترور پوتین، یک شهاب‌سنگ غول‌پیکر نیز در آسمان روسیه ظاهر خواهد شد.

به نوشته ایندیپندنت، بابا ونگا که در سال 1996 و در 85 سالگی درگذشت، پس از آن به شهرت رسید که بسیاری وی را در پیش‌بینی حملات 11 سپتامبر به آمریکا در سال 2001 و انتخاب باراک اوباما به‌ عنوان رئیس‌جمهور آمریکا در سال 2008 موفق دانستند.

شایعات و داستان‌های بسیاری در مورد این پیش‌گو و فالگیر بلغاری مطرح است. گفته می‌شود او در سن 12 سالگی بینایی خود را از دست می‌دهد و در میان توفان شن، برای مدتی ناپدید می‌شود و پس از بازگشت، توانایی پیش‌گویی پیدا می‌کند.

از دیگر پیش‌بینی‌های مشهور بابا ونگا، پایان گرسنگی در جهان تا سال 2028 و تبدیل زمین به سیاره‌ای غیرقابل ‌سکونت تا سال 2341 است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره پیش‌بینی‌های پیشگوی معروف بلغاری درباره سال 2021 / آیا باز هم اتفاق می افتد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پیش‌بینی‌های پیشگوی معروف بلغاری درباره سال 2021 / آیا باز هم اتفاق می افتد؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید