کد مطلب: 55391 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیش‌بینی مرگ جو بایدن پیش از مراسم تحلیف

پیش‌بینی مرگ جو بایدن پیش از مراسم تحلیف

یک سناتور جمهوری‌خواه کنگره آمریکا پیش بینی کرده که جون بایدن، نامزد دموکرات آمریکا احتمال دارد تا مراسم تحلیف دیگر زنده نباشد.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از واشنگتن پست، دن فورست، سناتور جمهوری‌خواه و معاون فرماندار ایالت کارولینای شمالی در اظهاراتی عجیب ابراز عقیده کرده که جو بایدن ۷۷ ساله نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده از حزب دموکرات در صورت پیروزی در انتخابات به دلایل وضعیت سلامتی خود ممکن است تا مراسم تحلیف دیگر زنده نباشد.

وی این اظهارات را در دیدار با هواداران خود در ایالت کارولینای شمالی ابراز داشته است.

به نقل از اسپوتنیک، وی گفت: «همه ما می‌دانیم که "بایدن خواب آلود" احتمالاً تا ۲۰ ژانویه سال آینده ۲۰۲۱ (روز تحلیف) دیگر در این جهان نخواهد بود. بنابراین یک فرصت خوب است که (کاندیدای معاون ریاست جمهوری) کامالا هریس رئیس جمهوری شما باشد. آیا این خنده دار نیست؟»

فورست، هریس را که در سال‌های اخیر نماینده کالیفرنیا در مجلس سنای آمریکا بود "چپ ترین" نامزد توصیف کرد.

این در حالی است که جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست جمهوری از حزب دموکرات، پس از مدت‌ها انتظار و تردید کامالا هریس را به عنوان معاون آتی خود انتخاب کرد. ناظران تصمیم بایدن مبنی بر انتخاب یک زن سیاه‌پوست را درست و دلیرانه ارزیابی کرده‌اند.

کامالا هریس، خانم سناتور ۵۵ ساله، نخستین زن آمریکایی غیر سفیدپوست است که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به عنوان معاون یک نامزد اصلی در این انتخابات حضور خواهد داشت.

کامالا هریس در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ شرکت داشت اما در مراحل اولیه از رقابت کناره‌گیری کرد.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «پیش‌بینی مرگ جو بایدن پیش از مراسم تحلیف»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?