کد مطلب: 29147 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیش بازی رئال مادرید - سویا

پیش بازی رئال مادرید - سویا

دو تیم رئال مادرید و سویا، امروز در ورزشگاه برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیش بازی رئال مادرید - سویا
پیش بازی رئال مادرید - سویا


دو تیم رئال مادرید و سویا، امروز در ورزشگاه برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش آسمونی، شاگردان زیدان از ابتدای فصل روند پر فراز و نشیبی را طی کرده اند و در 6 بازی اخیرشان نیز فرم خوبی ندارند. در حقیقت آنها در این 6 بازی، 3 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست کسب کرده اند که آمار خوبی برای قهرمان اسپانیا و اروپا محسوب نمی‌شود. با این حال زیزو به دنبال تغییر این روند است و می‌خواهد تیمش را به اوج بازگرداند.

در آن سو، سویا با 28 امتیاز در رده پنجم قرار گرفته و تنها 1 امتیاز با رئال در جدول فاصله دارد. آنها سه بازی اخیرشان را با پیروزی پشت سر گذاشته و بدین ترتیب، رئال کار دشواری مقابل آنها پیش رو خواهد داشت.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای رئال، 1 پیروزی برای سویا و 1 تساوی به دست آمده است. سپیدپوشان برای این بازی، واران را به علت مصدومیت و کارواخال، راموس و کاسمیرو را به علت محرومیت در اختیار نخواهند داشت و چیدن ترکیب برای زیدان کار بسیار دشواری خواهد بود. حضور خسوس وایه خو و بیل نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ترکیب احتمالی:

pre-match-real-madrid-sevilla
pre-match-real-madrid-sevilla


منبع: Varzesh3

<p><strong>در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره&nbsp; <span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">70705154</span><span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">-021</span>&nbsp;تماس بگیرید.</strong></p>

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «پیش بازی رئال مادرید - سویا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 8 = ?