کد مطلب:  886 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند...!

به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند...!

به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند مرد موجودی عاشق قدرت است . مرد از این که قدرتمند باشد حظ میکند . در...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند مرد موجودی عاشق قدرت است . مرد از این که قدرتمند باشد حظ میکند . در آسمان اوج میگیرد و شما را نیز همراه خود بالا می برد.از اینکه توانا باشد یا احساس توانایی کند لذت میبرد. تا وقتی که مشغول کشتن این احساس در مردان هستید بدانید که تنها میتوانید خواب خوشبختی را ببینید.

اگر قدرت مرد را نادیده بگیرید یا از آن انتقاد کنید بدانید که دیگر پری رویاهایش نخواهید بود.او دنبال کسی است که به قدرتهایش ایمان داشته باشد. و حتی ضعفهایش را در جهت تقویت تواناییهایش مثبت جلوه دهد.پس بدانید که:

1- اگر خودتان دارای درآمد هستید ،هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نکشید.حتی اگر درامد بیشتری دارید هرگز به روی خودتان هم نیاورید. بگذارید همسرتان فکر کند که همه چیز در دست اوست.و اداره امور خانه به دست قدرتنمد او اداره می شود.

2- مطلقا او را با کسی مقایسه نکنید. اگر واقعا به بهبود اوضاع مالی فکر میکنید او را برای تلاش بیشتر تشویق کنید. انتقاد دشمن صمیمیت است.

3- تو بی عرضه ای یعنی فرو ریختن مرد. یعنی به دست خود خانه را خراب کردن. هر مفهوم مشابه  "تو بی عرضه ای " فاتحه ای بر صمیمیت و عشق متقابل مرد است.

4- شوهر خود را حلال مشکلات بدانید. مشکل را به او بگویید و از او بخواهید آن را حل کند. و تایید کنید که تنها او قادر به حل این مسئله است.

5- به مردان اندرز ندهید. مردان دوست دارند که مشکلات را به تنهایی حل کنند. و اگر به شما چیزی نمیگویند یعنی به تنهایی قادر است موضوع را حل کند و در صورت لزوم با شما در میان میگذارند. با نصیحت نکردن زندگی خود را عاشقانه کنید.

6- سکوت مردان را نشکنید. این اشتباه خانمهاست که وقتی مرد ساکت است مدام به سمت آنها میروند و با آنها حرف میزنند، اگر او ساکت است به سکوت نیازمند است و احترام به سکوت یعنی صمیمیت بیشتر. سکوت طولانی در زنان ممکن است به معنی آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها این طور نیست.

7- به مردان فضا بدهید گاهی او را رها کنیدتا با خود خلوت کند. با دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند. مدام دنبال او نباشد. فضای رها شدن! این چیزی است که مردان گاهی به آن نیاز دارند. اگر به آنها این فضا را هدیه بدهید، آنها نیز به شما عشق می ورزند

8- مرد دوست دارد که از او قدر دانی شود. تشکر به مرد قدرت پرواز میدهد. از هر کار کوچکی که برای شما انجام میدهد تشکر و قدر دانی کنید تا او نیز بی حساب به شما عشق بورزد.

9- مرد باید تایید شود. تواناییهای مرد را تایید کنید و تاکید کنید او صاحب بهترین تواناییها و شایسته ترین همسر( شوهر) است.

10- باید مورد اطمینان باشد. به او اعتماد کنید با اطمینان خاط از اینکه او میتواند ، شما میتوانید به راحتی بسیاری از کارها را به بسپارید.

11- مردها را تشویق کنید. مرد عاشق تشویق است،کف زدن ها را فراموش نمیکند... مرد، آفرین شما را تا عمر دارد به خاطر میسپارد.

- منبع : زندگی ایرانی

: برای دریافت مشاوره درباره به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند...! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند...!» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید