قطعی برق در استان تهران | آسمونی
کد مطلب: 57339 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قطعی برق در استان تهران

قطعی برق در استان تهران

سخنگوی صنعت برق اعلام کرد در برخی از مناطق کشور به دنبال محدودیت سوخت نیروگاه ها باعث شد خاموشی مقطعی داشته باشیم.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به دنبال قطعی برق در برخی مناطق تهران مصطفی رجبی مشهدی اظهار کرد که به دلیل مقطعی بودن این خاموشی ها، امکان اطلاع رسانی نداشتیم. او با اشاره به این که اگر مردم 10 درصد در مصرف گاز صرفه جویی کنند قطعی برق نخواهیم داشت، اظهار کرد: در صورت برطرف شدن مشکل سوخت و تامین گاز ، این خاموشی ها ادامه نمی یابد. با آسمونی همراه باشید.

سخنگوی صنعت برق از هموطنان خواست که با خاموش کردن لامپ‌های اضافی، پوشیدن لباس گرم و کاهش یک درجه ای دمای هوای منزل و محل کار، برای حفظ پایداری شبکه برق و تامین گاز مناطق مختلف در این اقدام با دست اندرکاران صنعت برق و گاز همکاری کنند.

قطعی برق تهران
قطعی برق تهران

شرکت توانیر طی اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل افزایش مصرف برق و گاز در بخش خانگی و تجاری و محدودیت سوخت تحویلی به تعدادی از نیروگاه ها، خاموشی های پراکنده در برخی مناطق اعمال شده است.  از این رو از هموطنان خواهشمندیم با کاهش حداقل1 تا 2 درجه از دمای منازل و محل کار و مدیریت مصرف گاز و برق ، امکان استمرار تأمین انرژی را برای همه هموطنان فراهم آورند. در این اطلاعیه آمده است که خاموشی های ایجاد شده از قبل قابل برنامه ریزی نبوده و تنها با 10 درصد کاهش مصرف گاز و برق ، امکان استمرار تأمین مطمئن گاز و برق در کشور فراهم خواهد بود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره قطعی برق در استان تهران فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «قطعی برق در استان تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?