مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  39684 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امکان لغو برگزاری «فجر37» در استان‌ها

امکان لغو برگزاری «فجر37» در استان‌ها

به گزارش آسمونی:دبیر شورای‌عالی تهیه‌کنندگان تاکید کرد بدون اختصاص بودجه، تهیه‌کنندگان فیلم‌های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

امکان لغو برگزاری «فجر37» در استان‌ها
امکان لغو برگزاری «فجر37» در استان‌ها

به گزارش آسمونی:دبیر شورای‌عالی تهیه‌کنندگان تاکید کرد بدون اختصاص بودجه، تهیه‌کنندگان فیلم‌های راه‌یافته به سی و هفتمین جشنواره فجر، آثار خود را در شهرستان‌ها نمایش نمی‌دهند.

سیدضیاء هاشمی با اشاره به آخرین تصمیم‌گیری‌ها برای نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در شهرستان‌ها گفت: طی جلساتی که با ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر داشتیم، مطلع شدیم ستاد جشنواره فیلم فجر با بحران بی‌پولی مواجه است و امکان فراهم آوردن بودجه برای برگزاری جشنواره در استان‌ها را ندارد.

وی بیان کرد: جشنواره فیلم فجر پتانسیل برگزاری در 30 استان کشور را دارد و سینما می‌تواند به‌عنوان ویترین جشن انقلاب کارکرد مناسبی داشته باشد که متاسفانه بدون بودجه است و بودجه برگزاری جشن‌های انقلاب، مصارف دیگری داشته است. هاشمی توضیح داد: وظیفه دولت این است که با نظارت دقیق‌تر جلوی دزدی‌ها و اختلاس بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی را بگیرد و بودجه‌ها را برای برگزاری جشن‌های انقلاب سوق دهند تا بتوانیم شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن‌های ملی و جشنواره فیلم فجر باشیم. دبیر شورای‌عالی تهیه‌کنندگان تاکید کرد: در صورتی که بودجه لازم برای نمایش فیلم‌ها در شهرستان‌ها در نظر گرفته نشود، بی‌شک تهیه‌کنندگان آثار خود را در شهرستان‌ها نمایش نمی‌دهند. به دنبال اظهارنظر دبیر شورای‌عالی تهیه‌کنندگان، مدیر بخش استان‌های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: بر خلاف چیزی که عنوان می‌شود، ما به لحاظ مالی مشکلی نداریم؛ چراکه سازمان سینمایی عزم جدی بر اکران همزمان این آثار در سایر استان‌ها هم دارد. از همین رو ما به‌طور مسلم این کار را انجام خواهیم داد. سیدحسین سیدی گفت: توافق نهایی انجام این کار تنظیم شده ولی هنوز امضا نشده است. با این وجود ما با منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما به توافق اولیه رسیده‌ایم و مشکلی از این بابت نداریم.منبع: دنیای اقتصاد

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره امکان لغو برگزاری «فجر37» در استان‌ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «امکان لغو برگزاری «فجر37» در استان‌ها» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید