کد مطلب:  36026 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
13 سپتامبر ، روز مثبت اندیشی

13 سپتامبر ، روز مثبت اندیشی

13 سپتامبر ، 22 شهریور روز جهانی مثبت اندیشی نام گذاری شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

افکار منفی را کنار گذاشته و فقط به چیزهای مثبت فکر کنید.

در این روز شما تشویق می‌شوید بر نگرش مثبت تمرکز کنید و چالش های که هر روز با آن روبرو هستید را کنترل و مدیریت کنید. نگرش بدبینانه و افکار منفی هرگز مشکلی را حل نخواهند کرد. آنها تنها احساسات افسرده و دلسرد کننده را توسعه خواهند داد. اگر بخواهید با نگرش منفی و طرز فکر بدبینانه مشکلاتتان را حل کنید، هرگز  موفق نخواهید شد.

شاید امروز نقطه عطفی برای تغییرات زندگی شما باشد. در ادامه 7 روش برای جشن گرفتن مثبت اندیشی به شما ارائه خواهیم کرد. آسمونی امیدوار است که بتوانید افکار بدبینانه را پشت سر بگذارید.

چرا باید روز جهانی مثبت اندیشی را جشن بگیریم؟

همه ما با مشکلات زیادی مواجه هستیم. وقتی مشکلات اتفاق بیفتند، راحت ترین کار این است که نا امید شوید، سراغ افکار بدبینانه بروید و افسردگی تمام وجود شما را فرا بگیرد.

اما این احساسات شرایط را برای شما بدتر خواهند کرد. طرز فکر منفی هیچوقت مشکلات شما را حل نخواهد کرد. اما اگر خود را برای شرایط بهتر همراه با مثبت اندیشی آماده کنید، اتفاقات خوب برای شما رقم خواهد خورد. پس بیایید این یک روز را برای مثبت اندیشی جشن بگیریم. شاید این آغاز تغییرات خوش برای شما باشد.

تاریخچه روز جهانی مثبت اندیشی

در سال 2003 کارآفرینی آمریکایی 13 سپتامبر را روز جهانی مثبت اندیشی معرفی کرد. پس از آن سال هرساله به عنوان یادبود این روز با انجام کارهایی مثبت اندیشی را جشن می گیریم. افکار منفی را کنار گذاشته و فقط به چیزهای مثبت فکر کنید.

با این کار در دراز مدت طرز تفکر خوشبینانه پیدا خواهید کرد. افکار منفی اغلب نتیجه استرس و مشکلاتی است که روزمره با آن مواجه می شوید. با مثبت اندیشی استرس خود را کاهش دهید و بگذارید افکار مثبت، روح و ذهن شما را پر کنند.

اگر مثبت اندیشی سبک زندگی شما را دگرگون نکند، آن را بهبود می‌بخشد. اگر می خواهید در زندگی موفقیت های متعددی کسب کنید، حتماً باید نگرش مثبتی داشته باشید.

: برای دریافت مشاوره درباره 13 سپتامبر ، روز مثبت اندیشی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «13 سپتامبر ، روز مثبت اندیشی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید