ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی | آسمونی
کد مطلب: 56927 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی

ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی

کشیش مانند یک فضانورد با یک لباس محافظتی سفید در عروسی حاضر شد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

با مثبت شدن تست عروس در یکی از مناطق هند آن هم تنها ساعاتی پیش از برگزاری عروسی، این مراسم به یکی از عجیب‌ترین عروسی‌هایی تبدیل شد که در دوران کرونا برگزار شد.

ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی
ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی

به گزارش آسمونی به نقل از جام جم آنلاین، این زوجین که اسامی آنها اعلام نشده است پس از فهمیدن این موضوع که جواب تست کرونای عروس مثبت شده است تصمیم گرفتند روز یکشنبه مراسم را در حیاط مرکز قرنطینه بیماران کرونایی ایالت راجستان غربی ادامه دهند و تجهیزاتی پوشیدند که عملا آنها را شبیه به موجودات ماورایی کرده بود.

در زیر یک سایبان قرمز و در مقابل آتش عروس و داماد دسته‌های گل خود را به یک دیگر می‌دادند و این در حالی بود که لباس‌های محافظتی و ماسکی که برای جلوگیری از انتقال کرونا پوشیده بودند این عروسی را به یک صحنه عجیب تبدیل کرده بود.

positive-bridal-corona-test-on-wedding-day
positive-bridal-corona-test-on-wedding-day

کشیش که مانند یک فضانورد با یک لباس محافظتی سفید در عروسی حاضر شده بود، در حالی که آهنگ های سنتی عروسی در پس زمینه پخش می شد، قسمت‌هایی از کتاب مقدس هندو را می خواند.

راجندرا مینا، مسئول بهداشت می‌گوید: عروس پس از آزمایش مثبت او و یکی از اعضای خانواده در جایی که بیماران تحت مراقبت هستند ، بستری شد.

وی گفت: ما با خانواده ها مشورت کردیم و آنها موافقت کردند که در مرکز قرنطینه بدون هیچ تشریفات مفصلی ازدواج کنند.

عروسی ها در هند اغلب یک امر پر سر و صدا هستند و انبوهی از اقوام و سایر مهمانان در جشن ها شرکت می کنند. اما چندین ایالت محدودیت هایی را در مورد تعداد مجاز اجتماعات ازدواج وضع کرده‌اند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?