کد مطلب: 56927 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی

ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی

کشیش مانند یک فضانورد با یک لباس محافظتی سفید در عروسی حاضر شد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

با مثبت شدن تست عروس در یکی از مناطق هند آن هم تنها ساعاتی پیش از برگزاری عروسی، این مراسم به یکی از عجیب‌ترین عروسی‌هایی تبدیل شد که در دوران کرونا برگزار شد.

به گزارش آسمونی به نقل از جام جم آنلاین، این زوجین که اسامی آنها اعلام نشده است پس از فهمیدن این موضوع که جواب تست کرونای عروس مثبت شده است تصمیم گرفتند روز یکشنبه مراسم را در حیاط مرکز قرنطینه بیماران کرونایی ایالت راجستان غربی ادامه دهند و تجهیزاتی پوشیدند که عملا آنها را شبیه به موجودات ماورایی کرده بود.

در زیر یک سایبان قرمز و در مقابل آتش عروس و داماد دسته‌های گل خود را به یک دیگر می‌دادند و این در حالی بود که لباس‌های محافظتی و ماسکی که برای جلوگیری از انتقال کرونا پوشیده بودند این عروسی را به یک صحنه عجیب تبدیل کرده بود.

کشیش که مانند یک فضانورد با یک لباس محافظتی سفید در عروسی حاضر شده بود، در حالی که آهنگ های سنتی عروسی در پس زمینه پخش می شد، قسمت‌هایی از کتاب مقدس هندو را می خواند.

راجندرا مینا، مسئول بهداشت می‌گوید: عروس پس از آزمایش مثبت او و یکی از اعضای خانواده در جایی که بیماران تحت مراقبت هستند ، بستری شد.

وی گفت: ما با خانواده ها مشورت کردیم و آنها موافقت کردند که در مرکز قرنطینه بدون هیچ تشریفات مفصلی ازدواج کنند.

عروسی ها در هند اغلب یک امر پر سر و صدا هستند و انبوهی از اقوام و سایر مهمانان در جشن ها شرکت می کنند. اما چندین ایالت محدودیت هایی را در مورد تعداد مجاز اجتماعات ازدواج وضع کرده‌اند.

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «ماجرای مثبت شدن تست کرونای عروس در روز عروسی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?