کد مطلب: 38439 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایتالیا 0 - 0 پرتغال ؛ صعود پرتغال بعد از یک بازی سرد و بی روح

ایتالیا 0 - 0 پرتغال ؛ صعود پرتغال بعد از یک بازی سرد و بی روح

شب گذشته بازی دو تیم ایتالیا و پرتغال در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا برگزار شد که بازی با تساوی به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شب گذشته بازی دو تیم ایتالیا و پرتغال در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا برگزار شد که بازی با تساوی به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ایتالیا و پرتغال در حالی در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد که تیم پرتغال تنها با توجه ه نتایج کسب شده توسط ایتالیا به یک مساوی نیاز داشت .

بازی در نیمه اول با حملات تیم ایتالیا همراه بود و تیم پرتغال کمی عقب نشسته بود . در دقیقه 2 کیه زا می توانست دروازه پرتغال را باز کند ولی دفاع منسجم پرتغال امکان باز شدن دروازه را نمی داد .

در ادامه در دقیقه 6 فلورنزی بود که در یک رفت و برگشت توپ می توانست دروازه را باز کند که ضربه او به طرز خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت تا پاتریسیو نفس راحتی بکشد .روی جدی ترین موقعیت تیم ایتالیا ، ایموبیله با پاتریسیو تک به تک شد که دروازه بان پرتغال در دقیقه 34 توانست دروازه تیمش را نجات دهد تا امید های پرتغال برای صعود هنوز باقی بماند .

بازی در نیمه اول با همان نتیجه به پایان رسید .

نیمه دوم بازی به طور کلی بی روح تر و سرد تر دنبال شد و تیم پرتغال تنها به دنبال کسب یک امتیاز خود برای صعود بود . در نتیجه دفاع منسجم تیم پرتغال جواب داد و بازی با همان نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید .

تیم پرتغال با توجه به نتایج تیم ایتالیا و آخرین دیدار این تیم در برابر تیم پرتغال ، این تیم به مرحله بعد صعود کرد و تیم لهستان نیز حتی با برد بازی بعدی خود نیز شانسی برای حضور در سطح A نخواهد داشت و به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد .

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ایتالیا 0 - 0 پرتغال ؛ صعود پرتغال بعد از یک بازی سرد و بی روح»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?