کد مطلب:  41141 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پورتو 3 - 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها

پورتو 3 - 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها

دیدار دو تیم پورتو و آ اس رم در مرحله برگشت یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا با صعود پورتو به اتمام رسید . ورزشی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

دیدار دو تیم پورتو و آ اس رم در مرحله برگشت یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا با صعود پورتو به اتمام رسید .

پورتو 3 - 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها
پورتو 3 - 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها

ورزشی آسمونی - Asemooni Sport به گزارش ورزشی آسمونی ، در شبی که تیم آ اس رم تنها به یک تساوی برای صعود به مرحله بعد نیاز داشت ، بازی دو تیم به وقت های اضافه کشیده شد و در نهایت تیم پورتو موفق شد به دور بعدی رقابت ها صعود کند . تیم پورتو بازی را بهتر آغاز کرد و روی چند موقعیت بر روی دروازه آ اس رم خطرآفرین ظاهر شد که ضربات این تیم از بالای دروازه به بیرون رفت و بعضی از موقعیت ها را هم اولسن در اختیار گرفت . در دقیقه 26 مسابقه ، روی اشتباه مانولاس در تعلل برای دفع توپ ، موسی مارگا توپ را بدست آورد و با پاس عرضی فرانسیسکو سوارز را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن به راحتی موفق شد دروازه تیم آ اس رم را باز کند . تیم پورتو می توانست با حفظ همین نتیجه به دور بعدی رقابت ها راه پیدا کند ولی حملات تیم آ اس رم بعد از دریافت گل اول آغاز شد .

porto-wins-against-as-rome-in-champons-league-second-leg
porto-wins-against-as-rome-in-champons-league-second-leg

گل اول پورتو - سوارز روی اولین حمله جدی تیم آ اس رم وحرکت پروتی ، این بازیکن درون محوطه جریمه پورتو با خطا متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد . دانیله دروسی پشت توپ ایستاد و با ضربه دقیق دروازه کاسیاس را باز کرد تا همه چیز در این مسابقه برابر شود و تیم آ اس رم نفس راحتی بکشد . در نیمه دوم مسابقه تیم پورتو برای پیروزی در این مسابقه جلو کشید تا حدالامکان بازی را به وقت های اضافه بکشد . در دقیقه 52 روی حرکت عالی و ارسال تمام عیار خسوس کورونا ، توپ پشت مدافعین تیم آ اس رم به موسی مارگا رسید و این بازیکن با یک ضربه والی تماشایی دروازه اولسن را باز کرد تا ورزشگاه غرق در شادی شود . در ادامه حملات تیم پورتو بیشتر از گذشته شد و حضور دروازه بان تیم آ اس رم بیش از پیش مطرح شد . واکنش های عالی اولسن مانع از باز شدن دروازه این تیم روی شوت های سنگین و از راه دور بازیکنان پورتو می شد تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود .

پورتو 3 - 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها
پورتو 3 - 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها

گل دوم پورتو - مارگا در دقت اضافه تیم آ اس رم در دقیقه 111 می رفت که دروازه پورتو را باز کند . تک به تک ادین ژکو با ایکار کاسیاس موقعیت مناسبی برای گلزنی آ اس رم ایجاد کرد که ضربه چیپ ادین ژکو با عبور از کاسیاس در حال ورود به دروازه بود که په په از راه رسید و مانع گلزنی این بازیکن شد . در دقیقه 115 روی ارسال بازیکنان تیم پورتو به روی دروازه آ اس رم ، فلورنزی با انجام خطا بر روی فرناندو این بازیکن را سرنگون کرد که داور مسابقه جونت چاکر با استفاده از VAR  اعلام پنالتی کرد و الکس تلس با گل کردن توپ مهر صعود پورتو را برای این تیم امضا کرد . اختصاصی آسمونی

: برای دریافت مشاوره درباره پورتو 3 - 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «پورتو 3 - 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها» در کادر زیر بنویسید :

8 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید