آشنایی با مجموعه جزایر پولینسیا | آسمونی
کد مطلب: 8807 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آشنایی با مجموعه جزایر پولینسیا

آشنایی با مجموعه جزایر پولینسیا

آسمونی : در کنار مکان های دیدنی مشهور دنیا که تبدیل به کلیشه های گردشگری شدند، بد نیست جاذبه های کم رفت و آمد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آسمونی : در کنار مکان های دیدنی مشهور دنیا که تبدیل به کلیشه های گردشگری شدند، بد نیست جاذبه های کم رفت و آمد دنیا را هم بشناسیم.

با اینکه صنعت گردشگری به همه جای دنیا رفته ولی هنوز مکان هایی هستند که به خاطر بازدید کمتر گردشگرها، دست نخورده و بکر باقی ماندند. یکی از این مکان ها مجموعه جزایر پولینیسیان فرانسوی هست.

این جزایر یکی از آخرین مکان هایی هستند که دست انسان ها به آن رسیده، مجموعه ای از 118 جزیره با طبیعتی خارق العاده، یکی از بهترین جاها برای لذت بردن از آرامش هست .

جزیره تاهاتی ، بزرگترین جزیره در این منطقه هست که به جزیره عشق هم معروفه، با قله های بلند و سواحل زیبایش، یکی از بهترین منظره ها رو در این مجموعه جزایر به خودش اختصاص داده.

جزیره دیگه ای که به عنوان یکی از رمانتیک ترین مکان ها توصیف شده ، بورا بورا هست که با اینکه خیلی کوچیکه، زیبایی های خاص خودش را دارد . در این جزیره خانه هایی برای سکونت ساخته شده که عموما برای ماه عسل زوج ها از آن استفاده می کنند. 

آب شفاف و تمیز با عمق نه چندان زیاد، گونه های مختلف ماهی های رنگی و دلفین ها باعث شده این منطقه از بهترین مکان ها برای غواصی هم محسوب شود.

مواد غذایی که در این جزایر سرو می شود، به دلیل تازه و طبیعی بودن، بدون شک خوشمزه و لذیذه. و نکته جالبی که در آشپزی این منطقه دیده می شود این است که در همه غذا هاشون از میوه های مختلف استفاده می کنند و حتی نون هاشون را هم با میوه مزه دار می کنند.

با اینکه این جزایر تحت کنترل فرانسه هستند، ولی بومی ها همچنان به زبانی محلی خودشان صحبت می کنند و خیلی از آنها به انگلیسی مسلط اند.

بومی های این جزایر همه عمرشان را در آرامش و صلح زندگی کردند و بسیار آدم های خوشحال و مهمان نوازی هستند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آشنایی با مجموعه جزایر پولینسیا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «آشنایی با مجموعه جزایر پولینسیا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?