کد مطلب:  1694 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حذف لهستان میزبان، صعود چک به عنوان تیم اول از گروه A

حذف لهستان میزبان، صعود چک به عنوان تیم اول از گروه A

از گروه اول مسابقات جام ملت های اروپا یورو 2012 تیمهای لهستان ( میزبان ) و جمهوری چک از ساعت 23:15 دقیقه به وقت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

از گروه اول مسابقات جام ملت های اروپا یورو 2012 تیمهای لهستان ( میزبان ) و جمهوری چک از ساعت 23:15 دقیقه به وقت ایران به مصاف یکدیگر رفتند

 تیم لهستان که یکی از میزبانان یورو 2012 است در حالی به مصاف جمهوری چک میرود که در دو دیدار قبلی خود صاحب 2 امتیاز شده است و برای صعود نیاز به برد دارد ، از طرفی جمهوری چک نیز از دو دیدار قبلی خود 3 امتیاز کسب کرده بود که برای صعود باید از سد لهستان عبور میکرد .

تیم لهستان که از حمایت هوادارانش سود میبرد بازی را خیلی خوب آغاز کرد . لهستان با سرعت دادن به بازی و بردن بازی به جناح و ارسال توپ از جناح به روی دروازه تیم جمهوری چک ، قصد داشت که دروازه تیم جمهوری چک را باز کنند ولی نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند . بازی در ادامه به تعادل کشیده شد. تیم جمهوری چک نیز موقعیت هایی در نیمه اول داشت ولی ثمری نداشت . در نهایت نیمه اول دیدار لهستان و جمهوری چک بدون گل مساوی به پایان رسید .

با این تساوی احتمال حذف هر دو تیم بود ، در نیمه دوم تیمها برای نمایش یک بازی هجومی به میدان امدند . ابتدا این تیم جمهوری چک بود که بهتر بازی میکرد و توانست موقعیت هایی را روی دروازه تیم لهستان ایجاد کند ولی از هیچکدام از این موقعیت ها بهره ای نبود . تیم لهستان نیز حمله میکرد ولی موقعیت 100% گلی را به روی دروازه جمهوری چک تدارک ندید . در ادامه این تیم جمهوری چک بود که به گل رسید . پیتر جیراچک روی حرکت و پاس زیبای میلان باروش صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا و دقیق دروازه لهستان را باز کرد تا تیم ملی جمهوری چک ازلهستان 1 بر 0  پیشی گیرد .

تیم لهستان که نمی خواست در خانه و در مقابل هوادارانش شکست بخورد با ارائه یک بازی هجومی قصد داشت که نتیجه را جبران کند . لهستان در استانه حذف قرار داشت و باید بازی را حتما میبرد تا از این گروه صعود کند . تیم لهستان هر چه حمله کرد به در بسته خورد و در نهایت این تیم جمهوری چک بود که توانست تیم لهستان را با نتیجه 1 بر0 شکست دهد و با کسب 2 پیروزی و 1 شکست و با 6 امتیاز از این گروه صعود کند . تیم لهستان میزبان مسابقات جام ملت های اروپا یورو 2012 با دو تساوی و یک شکست و با 2 امتیاز از این گروه حذف شد .

 جمهوری چک: 

پیتر چک، گبرسیلاسی، سیوک، کادلچ، لیمبرسکی، هابشمن، پلاسیل، پیلار، کولار، جیراسک، باروش

لهستان:

تیتون، بونیش، پرکویس، واسیلوفسکی، پیشچک، پولانسکی، دودکا، اوبرانیاک، مورافسکی، بلاژیکوفسکی، لواندوفسکی

: برای دریافت مشاوره درباره حذف لهستان میزبان، صعود چک به عنوان تیم اول از گروه A فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حذف لهستان میزبان، صعود چک به عنوان تیم اول از گروه A» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید