کد مطلب:  27976 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حسینی: بازی با روسیه برای ما حکم فینال را دارد

حسینی: بازی با روسیه برای ما حکم فینال را دارد

دروازه‌بان فوتبال ساحلی ایران گفت که دیدار برابر روسیه برای ما حکم فینال را خواهد داشت.به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حسینی: بازی با روسیه برای ما حکم فینال را دارد
حسینی: بازی با روسیه برای ما حکم فینال را دارد

دروازه‌بان فوتبال ساحلی ایران گفت که دیدار برابر روسیه برای ما حکم فینال را خواهد داشت. به گزارش آسمونی، پیمان حسینی با اشاره به مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی بین قاره‌ای اظهار داشت:

در بازی‌های جام بین قاره ای همانند مسابقات جام جهانی باید بدون کوچکترین اشتباه در زمین مسابقه حاضر شد، در مرحله گروهی تا الان دو بازی را پشت سر گذاشته‌ایم که بازی‌های بسیار سختی بودند که دلیل آن هم بازی بسیار فیزیکی مکزیک و پاراگوئه است.

وی ادامه داد :

امشب هم به مصاف روسیه می‌رویم که به نوعی حریف سنتی ما به شمار می‌رود و می‌دانیم که بازی سختی در پیش داریم. روسیه تیمی بسیار باتجربه است، اما هر بازی و به خصوص این دیدار برای ما حکم فینال دارد و همه تمرکزمان روی تک بازی‌ها و پیروزی در هر مسابقه است تا در نهایت با سه پیروزی به عنوان سرگروه عازم مرحله نیمه نهایی شویم.

دروازه‌بان فوتبال ساحلی کشورمان خاطرنشان کرد:

در صورتی که امشب پیروز شویم به عنوان سرگروه به مسابقه مرحله بعد می‌رویم. به هرحال همگی می‌دانیم که سطح برزیل یک پله بالاتر از بقیه تیم‌هاست. هدف امسال ما شکست دادن برزیل است و ترجیح می‌دهیم در فینال با این تیم رو به رو شویم. در واقع همه تلاش‌مان را بکار می‌گیریم تا با پیروزی برابر روسیه به عنوان تیم نخست به نیمه نهایی و پس از آن به فینال برویم.

کاندیدای انتخاب برترین دروازه بان جهان در سال 2017 درباره مهارهای دیدنی خود در دو بازی گذشته گفت:

تا زمانی که پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن داشته باشم، سعی می‌کنم تا وظایفی که مربیان تیم ملی برایم مشخص می‌کنند را به بهترین شکل انجام بدهم. هدفم همیشه کمک به تیم بوده و خود را در اختیار تیم می‌دانم.

حسینی تصریح کرد:

امیدوارم مانند جام جهانی تمامی بچه ها آ‌ن‌قدر خوب کار کنند که تمامی عناوین فردی در مسابقات جام بین قاره‌ای هم به بازیکنان ایران برسد. وقتی هدف اصلی بازی تیمی و کمک به یکدیگر باشد، بدون شک این اتفاق ممکن می‌شود، البته هدف اول همه ما کسب پیروزی و همین‌طور مقام مناسب است. امیدوارم نتایج تیمی خوبی داشته باشیم و بار دیگر از آبروی ایران در فوتبال ساحلی جهان دفاع کنیم.

وی در پایان گفت :

خوشبختانه تیم برنامه خیلی خوبی دارد و روز به روز در حال پیشرفت است. در درجه نخست حفظ کیفیت فعلی و پس از آن باز هم پیشرفت را در دستور کار داریم و در واقع این هدف مشترک فدراسیون فوتبال ، دپارتمان فوتبار ساحلی و تمام بازیکنان تیم ملی است.

منبع: 90TV

: برای دریافت مشاوره درباره حسینی: بازی با روسیه برای ما حکم فینال را دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حسینی: بازی با روسیه برای ما حکم فینال را دارد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید