کد مطلب: 55321 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پلاسما جت، روشی نوین برای جوانسازی پلک ها

پلاسما جت، روشی نوین برای جوانسازی پلک ها

پلاسما جت یا پلاسما تراپی یک روش درمانی غیر تهاجمی است که انقلابی در صنعت زیبایی ایجاد کرده است. یکی از مهم ترین کاربردهای پلاسما جت، لیفت یا رفع افتادگی پلک می باشد که به آن بلفاروپلاستی غیرجراحی نیز گفته می‌شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

امروزه جراحی های مختلفی برای جوانسازی و زیبایی پوست صورت می گیرد که باعث از بین رفتن چین و چروک می شود. یکی از راه های از بین بردن چین و چروک در اطراف چشم روش پلاسما جت است. با اسمونی همراه باشید تا به معرفی این روش جوانسازی پوست بپردازیم.

 

پلاسما جت چیست؟

امروزه از پلاسماجت برای رفع پیری و چین و چروک اطراف چشم استفاده می شود. بیشتر افراد از انجام جراحی های پلک راضی نیستند و می خواهند بدون نیاز به جراحی و بیهوشی پلک هایی زیبا و صاف داشته باشند. در پلاسماجت نقاط ریز کنار هم سوزانده می شوند به طوریکه فقط سطح پوست آسیب ببیند، در نتیجه زخمی ایجاد نمی شود. در این روش بخش هایی از لایه های عمقی پوست تبخیر می شود و پوست از حالت معمول جمع تر می گردد. این کار باعث می شود تا پس از بازسازی پوست عمق خطوط کم تر شود در نتیجه روزنه ها کوچکتر شوند و پوست در آن نقطه لیفت می شود.

درمان پلاسما جت بستگی به میزان افتادگی پوست شما دارد و معمولا در سه یا چهار جلسه درمانی صورت می گیرد و بین 10-15 دقیقه نیز به طول می انجامد. به طور طبیعی نقطه مورد نظر ممکن است تا چند روز متورم و قرمز شود. توجه داشته باشید که پس از پلاسماجت تا 24 ساعت نباید از هیچ گونه وسایل آرایشی استفاده شود.

 

پلاسماجت بینی

افرادی که بینی گوشتی دارند می توانند با انجام پلاسماجت به بینی خود فرم بدهند و پوست آن را جمع تر کنند. در این روش با سوزاندن نقاطی از پوست بینی، اندازه بینی کوچک تر می شود. از آنجایی که پلاسماجت یک روش درمانی غیرتهاجمی است، نمی توان انتظار داشت که این روش مانند جراحی بینی ماندگاری زیادی داشته باشد.

 

موارد کاربرد پلاسماجت

 

  • درمـان جوش
  • کم کردن لکه های پیری و خال های رنگی
  • کاهش نقاط قرمز ایجاد شده روی پوست
  • از بین بردن چروک های صورت و گردن
  • درمان افتـادگی پلـک
  • درمان چین و چروک و خطوط کنار چشم یا پنجه کلاغی
  • درمان چین و چروک و خطوط دور دهان
  • درمان چین و چروک و خطوط نواحی جلوی گوش

 

 

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «پلاسما جت، روشی نوین برای جوانسازی پلک ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?