کد مطلب:  20908 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اصناف پلاسکو در مرکز تجاری نور تهران مستقر می‌شوند

اصناف پلاسکو در مرکز تجاری نور تهران مستقر می‌شوند

به گزارش آسمونی: رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان گفت: مرکز تجاری نور با حدود 700 واحد تجاری خالی،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اصناف پلاسکو در مرکز تجاری نور تهران مستقر می‌شوند
اصناف پلاسکو در مرکز تجاری نور تهران مستقر می‌شوند
به گزارش آسمونی:

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان گفت: مرکز تجاری نور با حدود 700 واحد تجاری خالی، جایگزین مرکز تجاری پلاسکو شد.
مجتبی درودیان رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان، گفت: سرانجام پس از چند روز رایزنی و ارزیابی مکان‌های پیشنهادی برای اسکان کسبه آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو، پاساژی برای استقرار آنها و آغاز فعالیت این اصناف تعیین شد.

وی افزود: پاساژ نور واقع در تقاطع خیابان ولی‌عصر(عج) ـ طالقانی که هم‌اکنون که دارای 700 واحد خالی است، برای کسبه آسیب‌دیده پلاسکو در نظر گرفته شده است.

درودیان بیان داشت: سرقفلی 700 واحد خالی تجارت این مرکز تجاری به چند بانک واگذار شده و اتاق اصناف طی رایزنی‌هایی که با صاحبان آن انجام داده، واحدهای خالی این پاساژ را برای فعالیت مجدد کسبه تا آماده‌سازی ساختمان پلاسکو در اختیار آنها قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه بخشی از اجاره این واحدها توسط بنیاد مستضعفان پرداخته می‌شود، گفت: در یکی، دو روز آینده 560 واحد موردنیاز کسبه در اختیار آنها قرار می‌گیرد و بر اساس اعلام بنیاد مستضعفان تا پایان 30 اردیبهشت اجاره این واحدها توسط بنیاد مستضعفان پرداخت می‌شود.

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان در ادامه افزود: در چند روز اخیر تعدادی از هموطنان پیشنهاداتی را برای در اختیار گذاشتن واحدهای تجاری خود به کسبه داده بودند که در گفت‌وگو و رایزنی با برخی از آنها جواب مثبتی دریافت نشد و حتی برخی مطالبه اجاره می‌کردند و به‌نوعی قصد مطرح کردن خود را در این ایام داشتند.

ساختمان پلاسکو در 30 دی‌ماه سال جاری بر اثر آتش‌سوزی به‌صورت کامل فروریخت و بر اثر این حادثه 560 واحد صنفی پیراهن‌دوزی و پیراهن‌فروشی تخریب شد.

این گزارش می‌افزاید، در پی حادثه مذکور که منجر به شهادت تعدادی آتش‌نشان و همچنین جان‌باختن چند تن از هموطنان شد، حدود 3 هزار نفر کارگر و کارفرما شغل و محل کار خود را از دست دادند که با همکاری بخش‌های مختلف دولتی و اتاق اصناف مقرر شده تا مرکز تجاری نور به عنوان مرکزی موقت برای فعالیت مجدد این صنف در اختیار آنها قرار بگیرد.

منبع: نامه نیوز

: برای دریافت مشاوره درباره اصناف پلاسکو در مرکز تجاری نور تهران مستقر می‌شوند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اصناف پلاسکو در مرکز تجاری نور تهران مستقر می‌شوند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید