کد مطلب:  20770 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حادثه پلاسکو به روز پنجم رسید/کشف 4پیکر از زیر آوارهای طبقه منفی یک

حادثه پلاسکو به روز پنجم رسید/کشف 4پیکر از زیر آوارهای طبقه منفی یک

به گزارش آسمونی: آواربرداری از حادثه پلاسکو در حالی وارد پنجمین روز خود شدکه امدادگران همچنان در تلاشند تا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

plasco-incident-reached-the-fifth-day
plasco-incident-reached-the-fifth-day
به گزارش آسمونی:

آواربرداری از حادثه پلاسکو در حالی وارد پنجمین روز خود شدکه امدادگران همچنان در تلاشند تا پیکر مفقودان و آتش‌نشانان شهید را از زیر خروارها خاک و آهن بیرون بکشند.

صبح روز پنج‌شنبه 30 دی امسال، ساختمان تجاری پلاسکو دچار حریق شد و حدود ساعت 11 همان روز بر اثر شدت آتش‌سوزی و انفجارهای صورت گرفته، فروریخت که بر اثر این حادثه، تعدادی از آتش‌نشانان زیر آوار گرفتار شدند.
 
در این گزارش می‌توانید مجموعه اخبار پنجمین روز حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو را مشاهده کنید.
 
ماشین‌های سنگین جهت تسهیل و افزایش کیفیت آواربرداری‌ها در محل حادثه مشغول فعالیت هستندجستجوها در ضلع غربی حادثه پلاسکو که به ظاهر امکان یافتن پیکرهای بیشتری وجود دارد با دقت بیشتری در حال انجام است.(08:05)
 
شریف زاده مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی گفت: تونلی به سمت موتورخانه یعنی طبقه منفی یک حفر شد ولی چیزی یافت نشد اما تونل دیگری به کنار موتورخانه زدیم که 4پیکر که مربوط به شهروندان بود، یافت شد و به سختی بیرون کشیده شد.
 
سختی کار ما، برش آهن و برداشتن سقف فوقانی بود که برداشته شد و اکنون آواربرداری به آرامی انجام می‌شود و دو تیم حرفه‌ای، کار جست‌وجو را ادامه می‌دهند.
 
امیدواریم بتوانیم به محبوس شدگان دست یابیم و در این مسیر، دقت را فدای سرعت نمی‌کنیم که بی احترامی به پیکر همکاران ما شود. کماکان امیدواریم کسانی را که زنده‌ هستند، از زیر آوار خارج کنیم؛ چند بیل مکانیکی به همراه لودر در حال کار هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خود را درباره «حادثه پلاسکو به روز پنجم رسید/کشف 4پیکر از زیر آوارهای طبقه منفی یک» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید