کد مطلب: 38690 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مکان های مخوف دنیا

مکان های مخوف دنیا

شاید تعجب آور باشد اما یکی از راه های تست کردن میزان اعصاب، دیدن صحنه های وحشتناک و ترس آور است، بدین ترتیب...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شاید تعجب آور باشد اما یکی از راه های تست کردن میزان اعصاب، دیدن صحنه های وحشتناک و ترس آور است، بدین ترتیب که هر چه تحمل ما در برابر دیدن این صحنه ها بیشتر باشد، اعصاب بهتری هم داریم. برای آشنایی با مکان های مخوف دنیا این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.مکان های مخوف دنیا

بعضی از مکان های به ظاهر دیدنی در جهان وجود دارند که می توانند بهترین گزینه برای تست اعصاب باشند. از خانه های ارواح گرفته تا اتوبوس وحشت، همگی ترسناک و هراس انگیز اند.

مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا  1. شکار گرگ یکی از مکان های مخوف دنیا

اگر دوست دارید تعقیب و گریزی هیجان انگیز با موجودات افسانه ای در جنگل های تاریک را تجربه کنید، پول هایتان را جمع کنید و تا به نزدیکی های بیرمنگام انگلستان بروید و در جایی به نام شکار گرگ به آرزویتان برسید.

places-in-the-world
places-in-the-world  1. مرکز خرید سرپوشیده زومبی یکی از مکان های مخوف دنیا

این مرکز خرید هم که در ردینگ انگلستان واقع شده ارزش یک بار دیدن را دارد، البته اگر از تاریکی نمی ترسید، چون خبری از برق در این مرکز خرید به ظاهر متروک نیست و در اینجا مجبورید با همراهانتان ار وسط یک میدان بازی ماموت به مغازه ها و فروشگاه ها برسید.

مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا  1. سیاه چال لندن یکی از مکان های مخوف دنیا

این مکان به معنای واقعی سیاه چاله است و اگرچه کمی سنتی تر نسبت به جاهای دیگر به نظر می رسد، اما اصلا دلیلی برای نترسیدن ندارد. خیلی ها اصلا از جلوی درش هم رد نمی شود. خیلی های دیگر هم از تمام 90 دقیقه زمانشان برای حضور در این سیاه چال استفاده نمی کنند.

places-in-the-world
places-in-the-world  1. تور اتوبوس ارواح یکی از مکان های مخوف دنیا

از آن اتوبوس هایی است که فقط ماجراجوها در آن احساس راحتی می کنند، چه صندلی برای نشستن باشد و چه نباشد! دیدن مناظر مخوف از اعدام و ارواح و مناظری از این دست در انگلستان دل شیر می خواهد.

مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا  1. متل بیتس یکی از مکان های مخوف دنیا

موسیقی و تکنولوژی های جدید به مخوف تر و وحشتاک تر شدن این متل کمک کرده اند. نوع نورپردازی و وسایلی که در این متل در فیلادلفیای آمریکا استفاده شده هم دلیل دیگری برای ترسناک شدن آن است.

places-in-the-world
places-in-the-world  1. اسب سوار بی سر یکی از مکان های مخوف دنیا

شش خانه رها شده و خالی از سکنه باعث می شود پا که به آنجا می گذاری حس متروک و ترسناک بودن فضا به شما دست دهد. شعبده بازی های ترسناک هم در این منطقه متروک در نیویورک دیده می شود.

مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا  1. طبقه سیزدهم خانه خالی از سکنه یکی از مکان های مخوف دنیا

این خانه خالی از سکنه تنها تصویری از یورش و جنون نیست، بلکه تمام ویژگی ها و جزئیات ترسناک و هراس انگیز یک خانه ارواح را هم داراست و تنها برای کسانی مناسب است که از هیجان و ماجراجویی لذت می برند.

: برای دریافت مشاوره درباره مکان های مخوف دنیا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «مکان های مخوف دنیا» در کادر زیر بنویسید :

5 + 9 = ?