کد مطلب:  56434 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هوش مصنوعی فتوشاپ ، تغییر آسمان در تصاویر را ممکن کرد

هوش مصنوعی فتوشاپ ، تغییر آسمان در تصاویر را ممکن کرد

ابزار جایگزینی آسمان که برای اولین بار در «Photoshop Elements» ادوبی ارائه شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

استفاده از ابزار Photoshop Elements

ابزار جایگزینی آسمان که برای اولین بار در «Photoshop Elements» ادوبی ارائه شد، به کاربران اجازه می‌دهد که با کمتری تلاش آسمان را در تصویر خود انتخاب کرده و جایگزین کنند. این ابزار هوش مصنوعی فتوشاپ به اندازه‌ای قدرتمند است که می‌تواند آسمان را با توجه به اجسام موجود در تصویر، تنظیم کند.همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، فتوشاپ تغییراتی در ساختمان اعمال کرده تا با آسمان نارنجی رنگ مطابقت داشته باشد.

برای استفاده از ابزار Photoshop Elements می‌توانید برنامه فتوشاپ را اجرا و به مسیر Edit > Sky Replacement بروید.

در این بروزرسانی قابلیت‌های بیشتری نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که از میان آن‌ها می‌توان به «فیلترهای عصبی» اشاره کرد. این ابزارهای هوش مصنوعی کارهای مختلف را به صورت خودکار انجام می‌دهند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به صاف کردن پوست، حذف مصنوعات از تصاویر و همچنین رنگ‌آمیزی اشاره کرد.
ادوبی ابزار دیگری به نام «Style Transfer» را برای کاربران درنظر گرفته که تصاویر را به آثار هنری تبدیل می‌کند. یکی دیگر از ابزارهای جدید «Makeup Tranfer» نام دارد که سبک آرایش را از یک تصویر کپی کرده و روی دیگری اعمال می‌کند. ابزار «پرتره هوشمند» روی مواردی مانند سن و حالت صورت تاثیر می‌گذارد.
ادوبی پنل Discovery را نیز در این بروزرسانی بهبود داده و می‌توان توسط آن و بدون نیاز به یوتیوب، کار با فتوشاپ را ساده‌تر یاد گرفت. اسناد کلود به صورت آفلاین کار می‌کنند و از یک پنل تاریخچه نسخه نیز بهره می‌برد.
پنل Discover در آیپد نیز بهبود پیدا کرده و گزینه‌ای برای تغییر ابعاد تصویر نیز به آن اضافه شده. از دیگر تغییرات فتوشاپ برای آیپد می‌توان به امکان استریم زنده اشاره کرد که کاربران برای این کار تنها باید چندین گزینه را لمس کرده و کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

: برای دریافت مشاوره درباره هوش مصنوعی فتوشاپ ، تغییر آسمان در تصاویر را ممکن کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هوش مصنوعی فتوشاپ ، تغییر آسمان در تصاویر را ممکن کرد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید