کد مطلب:  50016 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
3 برابر شدن واردات گوشی

3 برابر شدن واردات گوشی

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که در هفت ماهه نخست امسال، تعداد گوشی همراه مسافری و وارداتی ثبت شده در سامانه همراه نسبت به مدت مشابه سال گذشته هر کدام نزدیک به سه برابر شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
3 برابر شدن واردات گوشی - Phone imports tripled
3 برابر شدن واردات گوشی - Phone imports tripled
3 برابر شدن واردات گوشی - Phone imports tripled

به گزارش آسمونی : طبق این آمار در هفت ماهه نخست امسال سه میلیون و 195 هزار و 200 فقره گوشی همراه مسافری در سامانه همتا ثبت شده که نسبت به یک میلیون و 109 هزار و 400 فقره گوشی همراه ثبت شده در این سامانه در مدت مشابه سال گذشته، 188 درصد افزایش داشته است‌.

همچنین در این مدت چهار میلیون و 639 هزار و 700 فقره گوشی همراه وارداتی در این سامانه ثبت شده که نسبت به یک میلیون و 644 هزار فقره گوشی همراه وارداتی ثبت شده در این سامانه در مدت مشابه سال گذشته، 182.2 درصد افزایش داشته است.

طبق اعلام انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی مصرف کشور به صورت ماهانه چیزی حدود 1 میلیون و 200 هزار تا یک میلیون و 500 هزار دستگاه تلفن همراه است؛ اما اخیرا رئیس این انجمن گفته بود که در حال حاضر شرکت‌های واردکننده با مشکلات عدیده‌ای در زمینه تخصیص ارز و ثبت سفارش مواجه هستند و در صورت ادامه این روند به احتمال زیاد بازار شب عید متلاطم خواهد بود.

براساس آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت در هفت ماهه اول امسال 242 هزار و 800 فقره گوشی همراه تولیدی در سامانه همتا ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7.2 درصد افزایش داشته است.

نظر خود را درباره «3 برابر شدن واردات گوشی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید