کد مطلب: 49619 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز فاز 5 ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان دیگر از امروز

آغاز فاز 5 ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان دیگر از امروز

بر اساس اعلام قبلی وزارت راه و شهرسازی، فاز پنجم ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان از امروز آغاز می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز فاز 5 ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان دیگر از امروز  - Phase 5 National Housing Plan registration begins in 6 more provinces today آغاز فاز 5 ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان دیگر از امروز - Phase 5 National Housing Plan registration begins in 6 more provinces today

به گزارش آسمونی : مطابق اعلام مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در فاز پنجم طرح ملی مسکن، از ساعت 10 امروز شنبه 23 آذرماه، ثبت‌نام در 6 استان کشور آغاز خواهد شد.در این مرحله ثبت‌نام در استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان انجام می‌شود.

وزارت راه و شهرسازی پیش از این ثبت‌نام متقاضیان استان‌های سمنان، ایلام، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی در فاز چهار را در بازه زمانی 19 تا 21 آذرماه انجام  داده بود. در فاز سوم ثبت‌نام استان‌های یزد، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و کرمانشاه پس از تأخیر حدود دو هفته‌ای انجام شده بود.

قرار است در فاز ششم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر در بازه زمانی 26 تا 28 آذرماه و در فاز هفتم نیز ثبت‌نام استان‌های تهران، البرز، قزوین و کرمان در بازه زمانی 30 آذر تا 2 دی‌ماه انجام شود.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «آغاز فاز 5 ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان دیگر از امروز»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 9 = ?