کد مطلب:  32303 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیوگرافی پیمان حسینی

بیوگرافی پیمان حسینی

نام: سید پیمان حسینی متولد: 27 بهمن 1362 – ایران ، نوشهر ( 16 فوریهٔ 1984 ) رشته ورزشی: فوتبال...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

نام: سید پیمان حسینی

متولد: 27 بهمن 1362 – ایران ، نوشهر ( 16 فوریهٔ 1984 )

رشته ورزشی: فوتبال ساحلی

پست: دروازه بان

تیم فعلی: شهریار ساری

قد: 172 سانتی متر

شماره پیراهن: 1

درباره پیمان حسینی

سید پیمان حسینی فوتبالیست ایرانی و بهترین گلر فوتبال ساحلی دنیا در تاریخ 27 بهمن 1362 و در لرگان نوشهر به دنیا آمد. پیمان حسینی فوتبال حرفه ای را از تیم جوانان شموشک نوشهر آغاز کرد و اولین بازی خود را مقابل برق شیراز انجام داد و پس از 22 سالگی به فوتبال ساحلی روی آورد.

بیوگرافی پیمان حسینی
بیوگرافی پیمان حسینی

افتخارات

پیمان حسینی طی سالیان اخیر یکی از بهترین نفرات تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بوده و به عنوان بهترین دروازه‌بان آسیا و جهان معرفی شده و گل او به مکزیک نیز در سال 2017 به عنوان بهترین گل انتخاب شد. در ادامه صحبت های پیمان حسینی درباره افتخاراتش را می خوانیم: سعی کردم تمام عناوین مهم دنیای فوتبال را به دست بیاورم. برای رسیدن به این اتفاقات و افتخارات تلاش زیادی کردم و از جان مایه گذاشتم. دو سال اخیر را به عنوان بهترین دروازه بان جهان پشت سر گذاشته ام. به افتخاراتی همچون بهترین گلر جام جهانی، سه بار بهترین گلر آسیا، بهترین دروازه بان جام بین قاره ای، بهترین گلر کاپ های بلاروس، ترکیه، اوراسیا که طبیعتا رسیدن به عنوان بهترین در جام جهانی آرزوی هر فوتبالیستی که خداراشکر من توانستم به آن برسم. من اصولا جز دروازه بانانی هستم که علاقه بسیاری به گلزنی دارند و فکر می کنم آمار من در دنیا رکوردی هم ثبت کرده باشد. پیش از این در 97 بازی ملی توانستم 23 گل بزنم و شاید جالب باشد که بگویم بهترین گل جام جهانی اخیر را هم من به ثمر رساندم. اولین گل این مسابقات را من وارد دروازه مکزیک کردم که بهترین گل بازی ها شناخته شد.  

 

peyman-hosseini
peyman-hosseini
همچینی او درباره بازی برای تیم لوکوموتیو موسکو گفته: قوانین جذب بازیکن در فوتبال ساحلی با فوتبال تفاوت بسیاری دارد. در فوتبال ساحلی هر تیمی می تواند در کاپ های مختلف با هر بازیکنی که بخواهد قرارداد ببندد. به طور مثال من عضو تیم شهریار ساری هستم اما با هماهنگی باشگاه به همراه محمد احمدزاده در این مسابقات بین المللی با تیم لوکوموتیو به میدان رفتیم. در ماه های پیش رو نیز با مذاکراتی که داشتم به احتمال قوی در یک کاپ در برزیل حضور پیدا می کنم و البته در جام باشگاه های اروپا نیز به میدان می روم. بهرحال اگر ارتباط بازیکنان ساحلی خوب باشد می توانند در بازی های مختلفی به میدان بروند.

بیوگرافی پیمان حسینی
بیوگرافی پیمان حسینی

مصدومیت پیمان حسینی

پیمان حسینی درباره مصدومیت هایش می گوید: نکته جالبی می توانم برای تان از مصدومیت هایم بگویم که قطعا تعجب برانگیز است. مدت هاست من با دستی که رباط پاره دارد در بازی ها حضور پیدا می کنم! در جام جهانی برزیل آرنجم از مفصل تاخورد و پس از آن رباط دست چپم به طور کامل پاره شد. علاوه بر این موضوع رباط کتفم نیز کشیده گی دارد و 38 بخیه نیز بر صورتم خورده است! به غیر از مصدومیت های ریز و درشت این ها مهمترین مصدومیت هایی است که در حال حاضر هم با آنها درگیر هستم.

peyman-hosseini
peyman-hosseini

باشگاه های جوانان
نام تیم سال
شموشک نوشهر 2005 - 1996

بیوگرافی پیمان حسینی
بیوگرافی پیمان حسینی

باشگاه های حرفه ای
شموشک نوشهر 2008 - 2005
آپادانا 2010 - 2008
سایپا ( فوتبال ساحلی ) 2011 - 2010
شهرداری تبریز ( فوتبال ساحلی ) 2013 - 2011
پارس جنوبی جم ( فوتبال ساحلی ) 2016 - 2015
شهریار ساری ( فوتبال ساحلی )  . . . - 2016

peyman-hosseini
peyman-hosseini

تیم ملی
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران   . . . - 2011

 

نظر خود را درباره «بیوگرافی پیمان حسینی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید