کد مطلب: 9523 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد

پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد

1393/12/28تیم والیبال پیکان تهران با برتری مقابل شهرداری ارومیه در یک دیدار تماشایی به عنوان قهرمانی بیست و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
peykan was the first league volleyball
peykan was the first league volleyball

1393/12/28

تیم والیبال پیکان تهران با برتری مقابل شهرداری ارومیه در یک دیدار تماشایی به عنوان قهرمانی بیست و هشتمین دوره لیگ برتر دست یافت.

به گزارش آسمونی، ست های اول، چهارم و پنجم این مسابقه با نتایج 25 بر 22 ، 25بر22 و 15 بر 12 به سود پیکان رقم خورد. شهرداری نیزست های دوم وسوم را با امتیازات 25 بر 18 و 25 بر 20 به سود خود رقم زد.

ترکیب دو تیم

جهانگیر سیدعباسی سرمربی تیم شهرداری ارومیه در این مسابقه تیم خود را با ترکیب شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، حامد رضایی، والری ورمیلیو، نیکلای نیکولوف، پوریا فیاضی و عبدالرضا علیزاده به میدا فرستاد.

پیکانی ها هم با ترکیب اولیه سامان فایزی، امیر حسینی، سید محمد موسوی، مجتبی میرزاجانپور، رضا قرا، فرهاد قائمی و علی حسین وارد میدان شد.

ست اول

بازی را پیکانی‌ها با وجود اینکه جو سالن علیه آنها بود،‌ بهتر شروع کردند و با تکیه بر سرویس‌های هدف‌دار و دفاع روی تور با نتیجه 25 بر 22 برنده شدند.

ست دوم

در ست دوم شاگردان جهانگیر سید عباسی در این ست با اختلاف 7 امتیاز و با نتیجه 25 بر 18 به پیروزی رسیدند.

ست سوم

ست سوم نیز با برتری محسوس بازیکنان ارومیه در حمله با نتیجه 25 بر 20 به سودآنها به پایان رسید.

ست چهارم

ست چهارم بازی، پله به پله از طرف 2 تیم پیش می‌رفت و همین حساسیت بیش از حد باعث فحاشی تماشاگران به یکدیگر و تذکر مسئولان سالن شد. ثبت نتیجه 22 بر 20 به سود پیکان، سرمربی شهرداری را مجبور به استفاده از وقت استراحت فنی کرد. خطای سرویس شهرام محمودی،‌ امتیاز 23 را به پیکان داد و اسپک فرهاد قائمی از منطقه 2،‌ خودروسازان را به امتیاز 24 رساند. سرویس پوریا فیاضی که به خارج از زمین رفت نیز پیکان را 25 بر 22 برنده کرد تا کار به ست پنجم کشیده شود.

ست پنجم

در ست پنجم این نبرد پرهیجان ، پاس‌های تیز و 2 سر آنتن پاسور ایتالیایی و 38 ساله تیم شهرداری ارومیه، نتیجه 5 بر 2 به سود این تیم و نخستین وقت استراحت پیکان را به همراه داشت. زمین بازی در امتیاز 8 بر 6 به سود ارومیه عوض شد. پیکان اما تیمی نبود که به سادگی تسلیم شود و در ادامه نتیجه 9 بر 8 و 11 بر 9 و در نهایت با نتیجه 15 بر 12 به سود پیکان تمام شد تا این تیم به مقام قهرمانی لیگ برتر برسد.

: برای دریافت مشاوره درباره پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد» در کادر زیر بنویسید :

4 * 9 = ?