کد مطلب:  37967 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرسپولیس 1 - 1 سایپا ؛ تقسیم امتیازات در ورزشگاه تختی

پرسپولیس 1 - 1 سایپا ؛ تقسیم امتیازات در ورزشگاه تختی

تیم پرسپولیس عصر امروز به دیدار با سایپا در ورزشگاه تختی رفت و بازی در نهایت با نتیجه 1 بر 1 به پایان رسید...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

تیم پرسپولیس عصر امروز به دیدار با سایپا در ورزشگاه تختی رفت و بازی در نهایت با نتیجه 1 بر 1 به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم سایپا و پرسپولیس  عصر امروز در ورزشگاه تختی برگزار شد که سهم هر دو تیم از این بازی تنها یک گل بود .

نیمه اول

اولین موقعیت بازی در دقیقه 8 و روی دروازه پرسپولیس ایجاد شد . ارسال ضربه ایستگاهی بر روی دروازه پرسپولیس با واکنش بیرانوند دفع شد تا اولین موقعیت بازی سودی برای تیم سایپا نداشته باشد . در دقیقه 25 کمال کامیابی نیا توانست با یک شوت محکم و دقیق دروازه تیم سایپا را باز کند . بازی که به آرامی در حال انجام بود ، ناگهان با شوت کمال کامیابی نیا جذاب و دیدنی شد . در دقیقه 30 نیز گادوین منشا با یک ضربه اکروباتیک قصد در بازکردن دروازه داشت که ضربه اش با بی دقتی به بیرون رفت . در دقیقه 39 نیز ارسال مهدی ترابی برای اسدی به او رسید ولی ضربه سر اسدی دقیق نبود و توپ به اوت رفت .

نیمه دوم

بشار رسن در آغاز نیمه دوم موقعیت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه سایپا داشت ولی ضربه او از فاصله ای بسیار مناسب در دستان منادی قرار گرفت . بار دیگرعلی پور موقعیت مناسبی بدست آورد ولی ضربه اش از چند متری دروازه با بی دقتی به بیرون رفت . کار تیمی بازیکنان پرسپولیس می رفت تا گل دوم را برای این تیم به ارمغان بیاورد ولی امین حاج محمدی با فرستادن توپ به کرنر مانع از گل شدن این توپ شد . حملات تیم پرسپولیس تمامی نداشت و از آن طرف نیز تیم سایپا پا پس نمی گذاشت و توسط ترابی و دشتی اقدام به حمله می کرد . گادوین منشا نیز از هر موقعیتی برای گل زنی استفاده می کرد . در دقیقه 82 شوت دیدنی گادوین منشا از فاصله 30 متری بعد از برخورد به دستان منادی به تیرک دروازه برخورد کرد و به کرنر رفت . در دقیقه 87 در نهایت گل مساوی زده شد . روی اشتباه منشا در دفع توپ ، سلیمانی توانست دروازه تیم پرسپولیس را باز کند تا بازی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان برسد .

: برای دریافت مشاوره درباره پرسپولیس 1 - 1 سایپا ؛ تقسیم امتیازات در ورزشگاه تختی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «پرسپولیس 1 - 1 سایپا ؛ تقسیم امتیازات در ورزشگاه تختی» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید