کد مطلب: 20147 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تشکر پیشکسوتان پرسپولیس از سلطانی‌فر

تشکر پیشکسوتان پرسپولیس از سلطانی‌فر

به گزارش آسمونی، پیشکسوتان پرسپولیس در پی دیدار با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در پیامی که به تأیید...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، پیشکسوتان پرسپولیس در پی دیدار با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در پیامی که به تأیید بسیاری از بزرگان و پبشکسوتان رسیده است، از سلطانی‌فر تقدیر و تشکر به عمل آورده‌اند.

139508221700279429186624
139508221700279429186624

در پیام شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس پرسپولیس آمده است:

«وزیر محترم ورزش و جوانان
جناب آقای سلطانی‌فر
با سلام و تحیات
احتراماً ضمن تبریک مجدد انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان وزیر ورزش و جوانان که در پی درایت و تصمیم هوشمندانه رئیس جمهور محترم و آرای قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی رخ داد مراتب تقدیر و تشکر خود از توجه ویژه شما به پیشکسوتان و خاک‌خورده‌های فوتبال و ورزش کشور را اعلام می‌داریم. شما به رغم دغدغه‌ها و مشغله‌های فراوانی که در بدو فعالیت در وزارت ورزش و جوانان دارید، پای درد دل‌های پیشکشوتان نشسته و نشان دادید که شاهد توجه ویژه به امور مربوط به پیشکسوتان فوتبال و ورزش کشور خواهیم بود. اینکه همچون سال‌های گذشته به عنوان فردی ورزش دوست و حال به عنوان وزیر ورزش، قهرمانان دیروز ورزش این مرز و بوم را از یاد نبرده و برایشان احترامی ویژه قائل هستید بسیار ارزشمند بوده و نوع نگاه شما به ورزش و پیشکسوتان می تواند سر منشأ تحولاتی در ورزش کشور باشد.

تأکید شما بر استفاده از تجارب و پتانسیل پیشکسوتان و بزرگان فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی و همچنین توجه ویژه به وضعیت کنونی آنها اتفاق مسرت بخشی است. متأسفانه در برخی ادوار شاهد کم‌توجهی محض به پیشکسوتان و خاک‌خورده‌های ورزش بوده و کمتر سراغ داشته‌ایم که در رأس سازمان تربیت بدنی یا وزارت ورزش و جوانان شاهد توجه شایسته و ویژه به پیشکسوتان فوتبال و همچنین دیگر رشته‌های ورزشی باشیم. شما نشان دادید و به ما ثابت کردید که از این پس تنها "پهلوان زنده را عشق نیست" و به پیشکسوتان در زمان حیات‌شان بها داده شده، توجه می‌شود و به اموراتشان رسیدگی خواهد شد، نه در زمان ممات.

نیک واقف هستید که بسیاری از پیشکسوتان فوتبال و ورزش کشور مورد بی توجهی و یا کم توجهی قرار گرفته و با مشکلات بسیاری مواجه هستند. بسیار خرسندیم که با حمایت قاطع شما این فراموشی‌ها به توجه و رفع تنگناهای پیشکسوتان تبدیل خواهد شد و از پس در راستای اهداف عالیه و سیاست گذاری‌های کلان شما از خاک خورده‌های ورزش کشور و توانمندی‌ها و پتانسیل آنها در راستای پیشرفت همه رشته‌های ورزشی به درستی استفاده خواهد شد.

حال ایمان داریم و مطمئن هستیم در سایه توکل به خداوند رحمان و رحیم و توجه ویژه جنابعالی شاهد اتفاقات مثبت درباره امورات مربوط به پیشکسوتان خواهیم بود. بر همین اساس ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی از اینکه پای درد و دل‌های ما نشستید و با نگاه خاص خود به امورات مربوط به پیشکسوتان همه را دلگرم کرده و به آنها قوت قلب دادید بی‌نهایت سپاسگزاریم.

سلامتی و توفیق روزافزون شما و مجموعه مدیریتی وزارت ورزش و جوانان را از خداوند متعال آرزومندیم و امیدواریم که شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس نیز بتواند در راستای خدمت‌رسانی به پیشکسوتان برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت خود را به سرانجام برساند. ان‌شاءالله به زودی گزارشی تفصیلی از فعالیت‌های انجام‌شده و برنامه‌های پیش‌رو را به جنابعالی ارائه خواهیم کرد و بی‌صبرانه منتظریم تا با حمایت‌های قاطع و هوشمندانه جنابعالی و برنامه‌ریزی کلان شاهد رفع بسیاری از مشکلات در حوزه مربوط به پیشکسوتان و قهرمانان ورزش کشور باشیم.

و من الله توفیق».

اسامی پیشکسوتان پرسپولیس که این نامه و اطلاعیه به تأییدشان رسیده به شرح ذیل است:
حمید جاسمیان
ابراهیم آشتیانی
فریدون معینی
محمد دستجردی
علیرضا عزیزی
امیر عابدینی
اکبر غمخوار
عباس انصاری ‌فرد
جهانگیر فتاحی
داود میرطوسی
محمد صادقی
یعقوب فاطمی مقدم
عباس کارگر
حمید درخشان
ضیا عربشاهی
محمدحسن انصاری فرد
رمضان جعفری
روح اله عبادزاده
محمود پازوکی
بهروز سلطانی
پرویز جعفری
جواد حسن زاده
حسین کاشی نژاد
ناصر محمد خانی
مرتضی فنونی زاده
جمشید شاه محمدی
محمود خوراکچی
سعید نعیم آبادی
منوچهر عبداله نژاد
حسین رحمتی
مرتضی کرمانی مقدم
محسن عاشوری
حمید صالح زاده
رحیم یوسفی
کریم باوی
حسن شیر محمدی
مجتبی محرمی
امیر موسوی نیا
جواد منافی
محمود کلهر
نادر باقری
بهزاد داداش زاده
نجم الدین بخشی
علی باغمیشه
بهنام طاهرزاده
رضا شاهرودی
محمد برزگر
مهدی تارتار
حسن خانمحمدی
رضا جباری

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره تشکر پیشکسوتان پرسپولیس از سلطانی‌فر فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «تشکر پیشکسوتان پرسپولیس از سلطانی‌فر» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?