کد مطلب:  11558 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عملکرد خیره کننده ستاره پرسپولیس

عملکرد خیره کننده ستاره پرسپولیس

1394/06/23بررسی عملکرد مهدی طارمی در یک ماه و یک هفته اخیر نشان می‌دهد طارمی در مدت‌زمان یادشده هر 75 دقیقه یک گل...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
persepolis-star-stunning-performance
persepolis-star-stunning-performance

1394/06/23

بررسی عملکرد مهدی طارمی در یک ماه و یک هفته اخیر نشان می‌دهد طارمی در مدت‌زمان یادشده هر 75 دقیقه یک گل برای پرسپولیس و تیم ملی زده و این در نوع خود جالب‌توجه است.

به گزارش آسمونی به نقل ازگروه ورزشی مشرق ، مهدی طارمی را باید مهم‌ترین بازیکن این فصل پرسپولیس در فاز هجومی ارتش برانکو ایوانکوویچ دانست. مهاجمی با خصوصیات منحصر به فرد که بعد از گرفتن دست پروفسور در تقابل با فولاد (هفته پنجم لیگ برتر) در جام حذفی هم دروازه پیکان را باز کرد تا پنالتی‌اش سند صعود قرمزها را به مرحله یک‌هشتم امضا کند.

بررسی عملکرد مهاجم پرسپولیس در یک ماه و یک هفته اخیر نشان می‌دهد طارمی در مدت‌زمان یادشده هر 75 دقیقه یک گل برای پرسپولیس و تیم ملی زده و این در نوع خود جالب‌توجه است.

 87 دقیقه انتظار

مهدی بعد از این‌که ایستگاه اول لیگ برتر را بیرون از مستطیل سبز ماند از دقیقه یک بازی با استقلال‌صنعتی پیراهن قرمز پرسپولیس را برتن کرد. طارمی پنجشنبه 15 مرداد ماه سال جاری 87 دقیقه انتظار کشید تا بالاخره اولین گل فصل‌اش را یک ماه و 7 روز قبل برای قرمزها بزند. هرچند پرسپولیس به میزبانش استقلال صنعتی یک بر 2 باخت.

مهاجم قرمزها پس از آن 90 دقیقه تمام برابر تیم‌های سپاهان، ذوب‌آهن‌ و فولاد در ایستگاه‌های سوم تا پنجم بازی کرد تا به جز دو خطای پنالتی که از مدافعان ذوب‌آهن‌ و فولاد گرفت، 3 گل هم به سپاهان (12) و فولاد (50 و 57) بزند.

persepolis-star-stunning-performance(1)
persepolis-star-stunning-performance(1)


4 بازی و 360 دقیقه تلاش برای رسیدن به 4 گل عملکردی قابل‌قبول بود خصوصا که در بازی آخر 3 امتیاز شیرین نصیب پرسپولیس شد.

 3 گل و یک پاس برای کی‌روش

مهاجم جوان بوشهری در یک ماه و یک هفته اخیر این شانس را داشت تا 90 دقیقه مقابل گوام و 62 دقیقه برابر هند لباس مقدس تیم‌ملی را بر تن کند.

طارمی در تقابل با گوام 2 گل (31 و 65) زد و در مصاف با هند هم با سر به آندو تیموریان پاس گل داد و هم در دقیقه 51 دروازه میزبان را باز کرد.

122 دقیقه تلاش برای تیم کی‌روش و زدن 3 گل در کنار ارسال یک پاس گل عملکرد ملی مهدی در 40-30 روز اخیر بود.

persepolis-star-stunning-performance(2)
persepolis-star-stunning-performance(2)


 حذف پیکان

پرسپولیس در تقابل با پیکان کم موقعیت گلزنی نداشت. خصوصا در نیمه نخست با این حال کار قرمزها گره خورد تا این‌که در دقیقه 67 توپ به دست شهریار مغانلو خورد و قرمزها صاحب ضربه پنالتی شدند. یک دقیقه بعد هم مهدی طارمی با پنالتی زیر طاقی خود پیکان را به تعمیرگاه فرستاد تا بار دیگر منجی تیم برانکو شود.

به این ترتیب طارمی از پنجشنبه 15 مرداد ماه که اولین گل فصل‌اش را به استقلال‌صنعتی و گلر خارجی‌اش زد تا دیدار برابر پیکان – در جام حذفی- طی 602 دقیقه بازی ملی و باشگاهی 8 گل زد. یعنی هر 75.25 دقیقه یک گل.

نظر خود را درباره «عملکرد خیره کننده ستاره پرسپولیس» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید