مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  56009 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید

پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید

تیم فوتبال پرسپولیس ایران با برتری برابر پاختاکور ازبکستان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

 

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی : در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس ایران از ساعت 21:15 چهارشنبه در ورزشگاه جاسم بن ‌حمد شهر دوحه به مصاف پاختاکور ازبکستان رفت که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار عیسی آل‌کثیر در دقایق 50 و 67 گلزنی کرد.

پرسپولیس با این برد برای سومین بار در چهار سال اخیر به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت و از این نظر تاریخ‌سازی کرد.

پرسپولیس باید عصر شنبه در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، برابر النصر عربستان به میدان برود.

نیمه نخست

در 15 دقیقه ابتدایی این دیدار، شاهد بازی محتاطانه از هر دو تیم بودیم و بیشتر لحظات، توپ در میانه میدان در جریان داشت.

سفیدپوشان پاختاکور در تلاش بودند در همان دقایق ابتدایی فشار را روی دروازه پرسپولیس بیشتر کنند اما عملکرد مدافعان پرسپولیس اجازه این کار را نداد.

در دقیقه 16 بازی، جلال‌الدین ماشاریپوف با یک تکل خشن روی مچ پای کمال کامیابی‌نیا مرتکب خطا شد و در ابتدا داور او را با کارت زرد جریمه کرد اما لحظاتی بعد، با بررسی VAR داور کارت زرد را باطل و ماشاریپوف را با کارت قرمز جریمه کرد تا پاختاکور 10 نفره کار را دنبال کند.

در 15 دقیقه دوم بازی و پس از اخراج ماشاریپوف، شاگردان گل‌محمدی سعی داشتند بازی را بیشتر کنترل کنند و با انجام بازی صبورانه بر حریف مسلط شوند. در این میان سفیدپوشان پاختاکور روی یک ضربه کرنر فرصت نصفه و نیمه‌ای داشتند اما با هوشمندی مدافعان پرسپولیس این موقعیت به گل تبدیل نشد.

در دقیقه 35 احسان پهلوان با حرکتی از سمت چپ دروازه پاختاکور را با خطر روبرو کرد اما ارسال او راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه 38 روی ارسال بشار رسن، آل‌کثیر فرصت بسیار خوبی به دست آورد اما نتوانست ضربه سر خوبی به توپ بزند.

نیمه دوم

در نیمه دوم این دیدار پرسپولیس بازی را به خوبی کنترل کرد و در دقیقه 50 به گل رسید. روی پاس خوب محمد حسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی از سمت راست از تله آفساید فرار کرد و با یک پاس عرض در مقابل دروازه توپ را به عیسی آل‌ کثیر رساند و این بازیکن هم سرضرب، دروازه پاختاکور را باز کرد.

در ادامه این دیدار شاگردان گل‌محمدی با یک بازی منطقی بازی را کنترل کردند و سعی داشتند با تکیه بر یک یار بیشتر، فشار را روی حریف بیشتر کنند. در این بین حملاتی از سمت چپ روی دروازه پاختاکور طراحی شد اما این حملات به گل تبدیل نشد.

در ادامه این دیدار و در دقیقه 63 خامداموف با یک شوت محکم دروازه پرسپولیس را هدف قرار داد اما شوت او با برخورد به شجاع خلیل‌زاده راهی کرنر شد.

در دقیقه 67، حرکت خوب سعید آقایی از سمت چپ و ارسال این بازیکن به درون محوطه جریمه پاختاکور، توپ را به آل‌کثیر رساند تا این بازیکن گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 71 احسان پهلوان حرکتی را از سمت چپ آغاز کرد و در ادامه با یک پاس عرضی، احمد نوراللهی را صاحب توپ کرد اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت.

ترکیب پرسپولیس: ترکیب حامد لک، شجاع خلیل‌زاده، سعید آقایی، سیامک نعمتی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی (76 میلاد سرلک)، احسان پهلوان (76 مهدی شیری)، بشار رسن ( 68 امید علیشاه)، وحید امیری و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب پاختاکور: الدوربک سویونوف، آنزور اسماعیلوف، جلال‌الدین ماشاریپوف، خوجی اکبر علیجانوف، دراگان سران، ایگور کریمتس، دوستونبک خامداموف، اودیلجان ژامروبکوف، سردار سابیرخوجائف، فرخ صیفیف و ارن دردیوک.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید