مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55797 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پرسپولیس حریف عربستانی را دبل کرد و صدرنشین شد

پرسپولیس حریف عربستانی را دبل کرد و صدرنشین شد

تیم پرسپولیس در دومین دیدارش مقابل التعاون در گروه C لیگ قهرمانان آسیا نتیجه دیدار رفت را تکرار کرد و با کسب 6 امتیاز از نماینده عربستان صدرنشین شد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آسمونی: لیگ قهرمانان آسیا - گروه C؛ التعاون صفر - پرسپولیس یک

تیم پرسپولیس در دومین دیدارش مقابل التعاون در گروه C لیگ قهرمانان آسیا نتیجه دیدار رفت را تکرار کرد و با کسب 6 امتیاز از نماینده عربستان صدرنشین شد.

پرسپولیس حریف عربستانی را دبل کرد و صدرنشین شد
پرسپولیس حریف عربستانی را دبل کرد و صدرنشین شد

به گزارش خبرورزشی، تیم پرسپولیس ایران در هفته چهارم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 22:30 (جمعه) در ورزشگاه اجوکیشن سیتی به مصاف التعاون عربستان رفت که در این دیدار با تکرار نتیجه دیدار رفت به برتری یک بر صفر دست یافت. تکراری که برای پرسپولیس نتیجه بخش بود و این تیم را صدرنشین گروه C کرد. تک گل پرسپولیس را در این دیدار بشار رسن در دقیقه 49 و از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند

ترکیب التعاون: کاسیو دوس‌انیوس، یاسین عمر برناوی، ایاگو سانتوس، رایان صدیق الموسی (86 - سمیحان النابت)، میشل دوک، حسن کادیش محبوب، فهد الرشیدی (62 - سلطان منداش)، سدریک آمیسی، عبدالله الجوی (62 - طهار حسین العتیبی)، احمد حسن عسیری و عبدالمجید الصولة (26 - ربیع سفیانی).

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، شجاع خلیل‌زاده، سیدجلال حسینی، بشار رسن (88 - امید عالیشاه)، سعید آقایی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، وحید امیری، احسان پهلوان (1+90 - احمد نوراللهی) و عیسی آل‌کثیر (69 - آرمان رمضانی).

دقیقه 13: ارسال پهلوان از سمت چپ محوطه جریمه به تیر دوم، در موقعیتی مناسب به سیامک نعمتی رسید که مدافع - هافبک پرسپولیس این توپ را به بیرون زد.

دقیقه 18: احمد حسن عسیری از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 19: سدریک آمیسی در یک حرکت انفرادی به سمت دروازه پرسپولیس حرکت کرد و ضربه‌ای هم به چهارچوب دروازه حامد لک زد، اما این ضربه شدت لازم را نداشت تا دروازه‌بان پرسپولیس به راحتی توپ را مهار کند.

دقیقه 31: پاسکاری پرسپولیسی‌ها پشت محوطه جریمه و توپی که برای شوتزنی میلاد سرلک کاشته شد، پس از برخورد به مدافعان التعاون در نیمه راه به دروازه نرسید و این موقعیت از دست رفت.

دقیقه 35: فشار التعاون روی دروازه پرسپولیس و ارسال نخست از سمت چپ توسط کمال کامیابی‌نیا برگشت داده شد، اما توپ دوم باز هم به بازیکنان التعاون رسید که این بار هم کمال با تکلی به موقع مقابل شوتی پرقدرت را گرفت تا خطر از روی دروازه پرسپولیس دور شود.

دقیقه 45: حرکت در عرض عیسی آل‌کثیر پشت محوطه جریمه التعان و شوت ناگهانی این بازیکن پس از برخورد به زاویه داخلی تیر عمودی دروازه، پرسپولیسی‌ها را در حسرت یک گل گذاشت.

نیمه دوم
دقیقه 47: پاس وحید امیری برای عیسی آل‌کثیر با تکل مدافع التعاون یک پنالتی را برای پرسپولیس رقم زد.

دقیقه 49: بشار رسن پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد دروازه التعاون را باز کند.

دقیقه 59: پاس رو به جلوی سعید آقایی به تیر اول از سمت چپ، آل‌کثیر را در موقعیتی مناسب قرار داد، اما این بازیکن یک قدم برای باز کردن دروازه التعاون برای بار دوم کم آورد.

دقیقه 64: سدریک آمیسی با خطای خشن روی بشار رسن، با یک کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 70: بشار رسن با به هم زدن نظم دفاعی التعاون، ضربه‌اش را به سمت دروازه این تیم شلیک کرد که پس از اثرگذاری کاسیو، توپ به تیر دروازه برخورد کرد. وحید امیری هم توپ برگشتی را به سمت دروازه شلیک کرد که با طی شدن توپ روی عرض دروازه این موقعیت از دست رفت.

دقیقه 87: آرمان رمضانی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 2+90: نفوذ احمد نوراللهی از سمت چپ و پاس در عرض او به دهانه دروازه التعاون، می‌توانست بازهم برای پرسپولیس گل دیگری در راه داشته باشد، اما وحید امیری یک قدم برای باز کردن دروازه کم آورد.

پرسپولیس با تکرار دیدار رفت مقابل التعاون، موفق به کسب 6 امتیاز از دو دیدار مقابل نماینده عربستان شد و با توجه به شکست الدحیل مقابل شارجه و 6 امتیاز ماندن نماینده عربستان و قطر، نماینده کشورمان صدرنشین گروه C شد. شارجه امارات نیز پس از التعاون و الدحیل 6 امتیازی، با 4 امتیاز قعرنشین است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پرسپولیس حریف عربستانی را دبل کرد و صدرنشین شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پرسپولیس حریف عربستانی را دبل کرد و صدرنشین شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید