مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  58509 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیانیه پرسپولیس پیش از دربی/ سیاست ما آرامش به جای جنجال است

تیم پرسپولیس در آستانه دربی روز جمعه، بیانیه‌ای صادر و تاکید کرد که این باشگاه به انتخاب داور دربی پایتخت احترام می‌گذارد.

در ادامه ی این پست آسمونی، بیانیه پرسپولیس را ببینید.

بیانیه پرسپولیس پیش از دربی/ سیاست ما آرامش به جای جنجال است
بیانیه پرسپولیس پیش از دربی/ سیاست ما آرامش به جای جنجال است

جزئیات بیانیه پرسپولیس به شرح زیر است:

«این باشگاه (پرسپولیس) در پاسخ به تماس‌‎های صورت گرفته و سوالات رسانه‌ها در پی طرح بعضی مباحث مرتبط با بازی روز جمعه اعلام می‌دارد به جامعه داوران فوتبال ایران و همچنین تصمیم فدراسیون فوتبال و کمیته و دپارتمان داوری در انتخاب آقای محمدرضا اکبریان، داور بین‌المللی فوتبال کشورمان برای قضاوت دربی، احترام می‌گذارد.

دربی بزرگ فوتبال ایران، مهم‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین رقابت هر فصل فوتبال و ورزش کشور به شمار می‌رود و نیاز است که همه اهالی فوتبال به ویژه عوامل درگیر با این مسابقه، برای برگزاری هرچه بهتر آن تلاش کنند تا آرامش بر اردوی هر دو تیم حکم‌فرما شود. سیاست مدیریت باشگاه پرسپولیس بر اصل «آرامش به جای جنجال» استوار است. همچنین اعتقاد داریم نباید رفتارها، بیانیه‌ها، مصاحبه‌ها و اظهارنظرهایی صورت بگیرد که واهمه تلاش برای اعمال فشار و تاثیرگذاری بر برگزارکنندگان مسابقات، به ویژه مداخله در امر داوری از آن استخراج شود.

پرسپولیس با ذهنی آرام و امیدوار به رعایت عدالت در همه سطوح، از جمله عدالت در امر مدیریت بازی، نظارت بر اتفاقات، عملکرد داوران و مسائل حاشیه‌ساز وارد دربی خواهد شد.

عدالت، آرامش، تمرکز و اخلاق، تنها واژه‌های محبوب و مورد انتظار باشگاه پرسپولیس است که امیدواریم قبل، حین و بعد از دربی رعایت شود. برای رسیدن به نمود عملی این واژه‌ها، نیاز به همدلی و هماهنگی همه اعضای خانواده بزرگ فوتبال ایران است. هر کسی باید نقش و مسئولیت خود در رقم زدن یک دربی زیبا، بدون حرف و حدیث، اتفاقات پشت‌پرده و عاری از حاشیه را بپذیرد و آن را اجرا کند.»

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بیانیه پرسپولیس پیش از دربی/ سیاست ما آرامش به جای جنجال است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیانیه پرسپولیس پیش از دربی/ سیاست ما آرامش به جای جنجال است» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید