کد مطلب: 44984 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش مردم به حمایت امیر جعفری از آقازاده‌ها

واکنش مردم به حمایت امیر جعفری از آقازاده‌ها

حمایت قاطع و صریح امیر جعفری از آقازاده‌ ها و استفاده آنها از امکانات لاکچری، واکنش کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش مردم به حمایت امیر جعفری از آقازاده‌ها - People's response to the support of Amir Jafari from Aghazadehs واکنش مردم به حمایت امیر جعفری از آقازاده‌ها - People's response to the support of Amir Jafari from Aghazadehs

به گزارش آسمونی:انتشار ویدئویی از صحبت‌های جنجالی امیر جعفری، هنرپیشه سینما و تلویزیون در مورد انتصاب‌های فامیلی و امکان استفاده از تسهیلات و امکانات تجملاتی برای آقازاده‌ها واکنش کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت. آنها با هشتگ #امیر_جعفری نسبت به اظهارات عجیب او واکنش نشان دادند و با اشتراک گذاشتن تجربیات خود از زحمات و تلاش شبانه روزی‌شان به این بازیگر یادآوری کردند که اظهارنظر و دلایل او نه تنها منطقی بلکه قابل قبول هم نیست.

گفتنی است؛ جعفری در این ویدئو استفاده از بیت‌المال، امکانات و موقعیت‌های عالی اجتماعی را که ناعادلانه در اختیار برخی افراد قرار گرفته است حق طبیعی آنها می‌داند. او همچنین مدعی است که در صورت داشتن اختیار، خود نیز دقیقاً چنین رفتاری می‌کرد.

در ادامه نمونه‌هایی از پست‌های کاربران در فضای مجازی را می‌بینید که در واکنش به اظهارات جنجالی جعفری به اشتراک گذاشته شده است.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «واکنش مردم به حمایت امیر جعفری از آقازاده‌ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?