کد مطلب:  51817  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مردم در منازل بمانند

مردم در منازل بمانند

رییس ستاد مبارزه با کرونای استان تهران با اشاره به اینکه ترددها در پایتخت کاهش چشمگیر داشته است گفت: این هفته از لحاظ شیوع ویروس سخت‌تر است و مردم در منازل خود بمانند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مردم در منازل بمانند - People stay at home
مردم در منازل بمانند - People stay at home
مردم در منازل بمانند - People stay at home

به گزارش آسمونی : علیرضا زالی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص میزان همکاری مردم با وزارت بهداشت و تردد در سطح شهر اظهار داشت: در شرایط فعلی که از لحاظ اقتصادی شرایط سختی است مشکلات متعددی فرا سوی معیشت مردم است، بیش از پیش نیاز به همراهی و همدلی و احساس همنوعی در شهروندان تهرانی داریم.

زالی با تاکید بر اینکه در شرایط حساس فعلی نیازمند این هستیم که مردم بیشتر از قبل از حضور در شهر خودداری کنند گفت: به طور طبیعی خوشبختانه شاهد این موضوع بوده‌ایم که مردم در این مشارکت جدی و جلوگیری از شیوع کرونا نقش افرینی کرده‌اند.

رئیس ستاد مبارزه با کرونای استان تهران گفت: بیشتر فضاهای عمومی شهر تهران تعطیل است و تعداد قابل توجهی از مردم در منزل‌هایشان مانده‌اند و بررسی ترددها در سطح شهر حاکی از کاهش ترددها است و سیر فزاینده ای را از مردم برای کاهش تردد داشته است.

وی با بیان اینکه طبق گزارش وزارت بهداشت این هفته از لحاظ شیوع ویروس سخت‌تر است عنوان داشت: از همه مردم می‌خواهیم مراقبت‌ها را جدی تر بگیرند و هر چند که ماندن در خانه در مدت طولانی کسالت بار است اما در منزل بمانند و همراهی بیشتری با حوزه بهداشت و درمان داشته‌اند.

: برای دریافت مشاوره درباره مردم در منازل بمانند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «مردم در منازل بمانند» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید